zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Kenza »

Tutaj znalazłam markowe ciuchy i buty: http://la-style.pl/ - m.in. są kalosze Hunter a w rockowym stylu buty Iron Fist.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: olivia »

Viola Śpiechowicz założyła pierwszy sklep internetowy 3d. sprzedawana odzież prezentowana jest przestrzennie ze wszystkich stron, można zbliżać i oddalać, oglądać detale, teksturę materiału, przeszycia... a oto i link: http://vsstore.eu/
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

I tak bym nie kupiła niczego u Śpiechowicz. Nie podoba mi się styl jaki promuje. Ciuchy byle jakie a ceny jak za najlepsze marki.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

O znowu ja piszę w tym wątku, ale jestem po zakupach w jednym sklepie, który co prawda istnieje od niedawna, ale jest spoko. Nazywa się dacco-sc - mają tam bieliznę i buty. Ja kupiłam seksowną haleczkę i czółenka na wiosnę. Powiedzmy, że zrobiłam sobie prezent z okazji Dnia Kobiet. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z halki, czółenka trochę drogie były, ale halka za 60 zł a jakościowo super.
Lirene
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:17

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Lirene »

Zdarza mi sie kupować w sieci, ale to trochę ryzykowne, szczególnie dlatego, że są różne rozmiarówki, a nidgy nie będziemy mieli pewności, że wybraliśmy właściwy rozmiar.
Szpila
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2012, 10:15

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Szpila »

Mnie nie zraża mozliwośc pomyłki w rozmiarze - jeszcze mi się nie zdarzyło, a kupuję ciuszków z sieci sporo. Mam klika sklepów takich najbarziej zaufanych jak top secret, C&A (sporo dla dzieciaków mają), Mango, czy serwisy z wyprzedażami jak http://www.zlotewyprzedaze.pl/ . Poza tym kupuję też dodatki do domu, czy sprzęt AGD - ten wiadomo rzadko na szczeście.
Awatar użytkownika
kassandra
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2012, 13:49

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: kassandra »

ja też dość często kupuję w sieci i to nie tylko ubrania .
ostatnio przez okazje.info znalazłam świetną sukienkę i extra buty no i dzięki temu odkryłam fajny nowy sklep internetowy, który zamierzam odwiedzać częściej :)
jagoda22
Posty: 12
Rejestracja: 04 mar 2015, 08:59
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: jagoda22 »

Ubrania zdarza mi się kupić przez internet:) buty natomiast wolę przymierzyć, sprawdzić czy wygodne itp.:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”