zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: mvp »

Witam Was wszystkie!
pomórzcie mi z łaski swojej i podzielcie się jakimiś fajnymi, sprawdzonymi adresami sklepów internetowych. Allegro jakby co to znam :P ale co jeszcze ? jestem załamana że w sklepach nie moge wiele znaleźć więc przeszukuje internet ale wiadomo, nie wiadomo gdzie zamawiać żeby wszystko rzeczywiście było fajne. podpowiedzcie coś :)
buźka !
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Kenza »

Ja właśnie nie kupuję zbyt chętnie na necie, ale ostatnio zamówiłam sobie sukienkę z bon prix - co prawda oni mają też katalogi w sprzedaży wysyłkowej, które można nawet kupić w kioskach o ile dobrze widziałam, ale ja do nich trafiłam drogą internetową. Ceny są na poziomie sieciówek, a niektóre kroje naprawdę oryginalne. :D
mania85
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2011, 11:11

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: mania85 »

zakupy w Internecie to nie tylko ubrania, to także dodatki:D ja np. wybrałam sobie super torbę do laptopa marki Sushi:D
jestem bardzo zadowolona z zakupu, torba jest bardzo wygodna, pojemna a zarazem bardzo fajnie wygląda:)
polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.mobilefashion.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

Wow. Jeszcze nie widziałam takich ładnych toreb na laptopa - mi podoba się czarna :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: JolaZ »

Jeśli któraś z Was jest fanatyczką globalnych, najlepszych marek i stać ją na Chanel, YSL czy inne marki z najwyższej półki to polecam międzynarodowy sklep http://www.net-a-porter.com/
Ja póki co nie mogę sobie pozwolić na takie zakupy, tym bardziej że do bagatelnej ceny trzeba doliczyć koszt sprowadzania zza granicy ale jeśli podobnie jak ja, możecie tylko popatrzeć, to zachęcam. Często tam pojawiają się bajkowe kreacje, moja mama umie szyć i dysponuje maszyną, i kiedyś uszyła mi sukienkę na wzór Helmuta Langa. Ja lubię oglądać tą stronę i marzyć ;) a może któraś z Was nie musi tylko marzyć?
Zauważyłam też że na takich portalach jak Luxlux często pojawiają się notki o nowościach z kolekcji światowych projektantów i opatrzone są zdjęciami właśnie ze stron net a porter. ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: dafne »

Znam tą stronę, to istna galeria sztuki (mody). Spędzam tam dużo czasu :D i ostrzegam, jeśli jesteście wrażliwe na piękno mody to zarezerwujcie sobie czas, bo trudno się oderwać od oglądania. :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Eewa »

No ceny to faktycznie masakryczne tam są, ale popatrzeć aż miło :D
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: olivia »

Ja jednak nawiążę do allegro, bo znalazłam fajne ciuszki i bardzo niedrogie, ale jest jeden problem: sprowadzane są z hong kongu. Jak sukienka kosztuje 30-40 zł to przesyłka 20 zł. Zastanawiam się jak długo trzeba czekać na przesyłkę? Czy któraś z Was zamawiała coś z tak daleka? Rzeczy są naprawdę fajne. Znajdziecie je jak wklepiecie "japan style" w allegro.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: Kenza »

Chciałam kiedyś licytować bluzkę też sprowadzaną z hongkongu nie wiem czy to był ten sam sprzedawca na allegro, ale gdzieś tam była informacja na stronie że czeka się ok.3 tygodni. Może na tamtej aukcji też to jest gdzieś zapisane?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Post autor: kotsimon »

Olivia, tu masz sklep, który ma podobny albo ten sam asortyment: http://www.japanstyle24.pl
a wysyłają ciuszki w ciągu ok. 3 dni od złożenia zamówienia. Pewnie to ten sam dostawca tylko że te są już sprowadzone i czekają na nabywców w Polsce, a tamte dopiero trzeba ściągnąć z hong kongu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”