zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Postby mvp » 07 Oct 2010, 21:48

Witam Was wszystkie!
pom├│rzcie mi z ┼éaski swojej i podzielcie si─Ö jakimi┼Ť fajnymi, sprawdzonymi adresami sklep├│w internetowych. Allegro jakby co to znam :P ale co jeszcze ? jestem za┼éamana ┼╝e w sklepach nie moge wiele znale┼║─ç wi─Öc przeszukuje internet ale wiadomo, nie wiadomo gdzie zamawia─ç ┼╝eby wszystko rzeczywi┼Ťcie by┼éo fajne. podpowiedzcie co┼Ť :)
bu┼║ka !
mvp

Re: zakupy przez internet, tzn ciuchy na necie ;)

Postby Kenza » 04 Apr 2011, 10:38

Ja w┼éa┼Ťnie nie kupuj─Ö zbyt ch─Ötnie na necie, ale ostatnio zam├│wi┼éam sobie sukienk─Ö z bon prix - co prawda oni maj─ů te┼╝ katalogi w sprzeda┼╝y wysy┼ékowej, kt├│re mo┼╝na nawet kupi─ç w kioskach o ile dobrze widzia┼éam, ale ja do nich trafi┼éam drog─ů internetow─ů. Ceny s─ů na poziomie sieci├│wek, a niekt├│re kroje naprawd─Ö oryginalne. :D
Kenza

Postby mania85 » 11 Apr 2011, 11:16

zakupy w Internecie to nie tylko ubrania, to także dodatki:D ja np. wybrałam sobie super torbę do laptopa marki Sushi:D
jestem bardzo zadowolona z zakupu, torba jest bardzo wygodna, pojemna a zarazem bardzo fajnie wygl─ůda:)
polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.mobilefashion.pl
Image
mania85

Postby dafne » 11 Apr 2011, 15:08

Wow. Jeszcze nie widziałam takich ładnych toreb na laptopa - mi podoba się czarna :)
dafne

Postby JolaZ » 13 Apr 2011, 10:34

Je┼Ťli kt├│ra┼Ť z Was jest fanatyczk─ů globalnych, najlepszych marek i sta─ç j─ů na Chanel, YSL czy inne marki z najwy┼╝szej p├│┼éki to polecam mi─Ödzynarodowy sklep http://www.net-a-porter.com/
Ja p├│ki co nie mog─Ö sobie pozwoli─ç na takie zakupy, tym bardziej ┼╝e do bagatelnej ceny trzeba doliczy─ç koszt sprowadzania zza granicy ale je┼Ťli podobnie jak ja, mo┼╝ecie tylko popatrze─ç, to zach─Öcam. Cz─Östo tam pojawiaj─ů si─Ö bajkowe kreacje, moja mama umie szy─ç i dysponuje maszyn─ů, i kiedy┼Ť uszy┼éa mi sukienk─Ö na wz├│r Helmuta Langa. Ja lubi─Ö ogl─ůda─ç t─ů stron─Ö i marzy─ç ;) a mo┼╝e kt├│ra┼Ť z Was nie musi tylko marzy─ç?
Zauwa┼╝y┼éam te┼╝ ┼╝e na takich portalach jak Luxlux cz─Östo pojawiaj─ů si─Ö notki o nowo┼Ťciach z kolekcji ┼Ťwiatowych projektant├│w i opatrzone s─ů zdj─Öciami w┼éa┼Ťnie ze stron net a porter. ;)
JolaZ

Postby dafne » 13 Apr 2011, 10:38

Znam t─ů stron─Ö, to istna galeria sztuki (mody). Sp─Ödzam tam du┼╝o czasu :D i ostrzegam, je┼Ťli jeste┼Ťcie wra┼╝liwe na pi─Ökno mody to zarezerwujcie sobie czas, bo trudno si─Ö oderwa─ç od ogl─ůdania. :D
dafne

Postby Eewa » 14 Apr 2011, 15:04

No ceny to faktycznie masakryczne tam s─ů, ale popatrze─ç a┼╝ mi┼éo :D
Eewa

Postby olivia » 27 Apr 2011, 10:35

Ja jednak nawi─ů┼╝─Ö do allegro, bo znalaz┼éam fajne ciuszki i bardzo niedrogie, ale jest jeden problem: sprowadzane s─ů z hong kongu. Jak sukienka kosztuje 30-40 z┼é to przesy┼éka 20 z┼é. Zastanawiam si─Ö jak d┼éugo trzeba czeka─ç na przesy┼ék─Ö? Czy kt├│ra┼Ť z Was zamawia┼éa co┼Ť z tak daleka? Rzeczy s─ů naprawd─Ö fajne. Znajdziecie je jak wklepiecie "japan style" w allegro.
olivia

Postby Kenza » 28 Apr 2011, 15:51

Chcia┼éam kiedy┼Ť licytowa─ç bluzk─Ö te┼╝ sprowadzan─ů z hongkongu nie wiem czy to by┼é ten sam sprzedawca na allegro, ale gdzie┼Ť tam by┼éa informacja na stronie ┼╝e czeka si─Ö ok.3 tygodni. Mo┼╝e na tamtej aukcji te┼╝ to jest gdzie┼Ť zapisane?
Kenza

Postby kotsimon » 06 May 2011, 09:10

Olivia, tu masz sklep, kt├│ry ma podobny albo ten sam asortyment: http://www.japanstyle24.pl
a wysy┼éaj─ů ciuszki w ci─ůgu ok. 3 dni od z┼éo┼╝enia zam├│wienia. Pewnie to ten sam dostawca tylko ┼╝e te s─ů ju┼╝ sprowadzone i czekaj─ů na nabywc├│w w Polsce, a tamte dopiero trzeba ┼Ťci─ůgn─ů─ç z hong kongu.
kotsimon

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict