Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
magda906
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2014, 08:56

Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Post autor: magda906 »

Czy robicie dziewczyny zakupy przez internet produktów do domu? Bo ja często zwłaszcza chemii niemeickiej marki waschkonig od proszków ku kapsułkom do zmywarki. Cena jest praktycznie 50% niższa przy wyższej jakości. Jedno pranie proszkiem Waschkonig 7,5 kg średnio kosztuje : 0,38 zł. To jest przepaść przy proszkach Vizir itd. Tam średnio pranie kosztuje od 0,50 do 0,90 zł. Bardzo wydajny w stosunku do innych marek. Np. proszek Waschkonig na jedno pranie potrzebuje 83 gram - standard w Polsce kiedyś był 150 gram w tej chwili standardem jest 100 gram. Właśnie koncentracja tego proszku, to jedna z jego głównych zalet. Wogóle lubię robić zakupy przez internet.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2015, 19:16

Re: Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Post autor: pikna »

Raz na jakiś czas robię tego typu zakupy przez internet, przeważnie jak szafki świecą pustkami. Wtedy mi się to po prostu opłaca. Proszku Waschkonig jeszcze w ten sposób nie kupowałam, aczkolwiek po powyższej rekomendacji bardzo możliwe, że to się zmieni, bo sporo go jest w różnych sklepach internetowych :) Poszukałam trochę więcej info i wychodzi na to, że to, co napisała Magda, się zgadza :) Ponadto dowiedziałam się, że proszek nie uczula, a to jest super zaleta, zwłaszcza mając małe dziecko w domu. Naprawdę, całkiem zachęcająco to wygląda.
bellla
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2015, 12:35

Re: Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Post autor: bellla »

Świetne akcesoria do domu mają w duka, jak dla mnie rewelacyjny sklep. Nowoczesne rzeczy, powiem szczerze czegoś takiego szukałam. A jakie akcesoria do kuchni, rewelacja ( www.dukapolska.com )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”