Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Zakupy to nieod┼é─ůczna cz─Ö┼Ť─ç naszego ┼╝ycia. W tym temacie warto wymieni─ç si─Ö do┼Ťwiadczeniami i pom├│c sobie nawzajem.

Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Postby magda906 » 31 Oct 2014, 15:20

Czy robicie dziewczyny zakupy przez internet produkt├│w do domu? Bo ja cz─Östo zw┼éaszcza chemii niemeickiej marki waschkonig od proszk├│w ku kapsu┼ékom do zmywarki. Cena jest praktycznie 50% ni┼╝sza przy wy┼╝szej jako┼Ťci. Jedno pranie proszkiem Waschkonig 7,5 kg ┼Ťrednio kosztuje : 0,38 z┼é. To jest przepa┼Ť─ç przy proszkach Vizir itd. Tam ┼Ťrednio pranie kosztuje od 0,50 do 0,90 z┼é. Bardzo wydajny w stosunku do innych marek. Np. proszek Waschkonig na jedno pranie potrzebuje 83 gram - standard w Polsce kiedy┼Ť by┼é 150 gram w tej chwili standardem jest 100 gram. W┼éa┼Ťnie koncentracja tego proszku, to jedna z jego g┼é├│wnych zalet. Wog├│le lubi─Ö robi─ç zakupy przez internet.
magda906

Re: Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Postby pikna » 09 Jul 2015, 21:39

Raz na jaki┼Ť czas robi─Ö tego typu zakupy przez internet, przewa┼╝nie jak szafki ┼Ťwiec─ů pustkami. Wtedy mi si─Ö to po prostu op┼éaca. Proszku Waschkonig jeszcze w ten spos├│b nie kupowa┼éam, aczkolwiek po powy┼╝szej rekomendacji bardzo mo┼╝liwe, ┼╝e to si─Ö zmieni, bo sporo go jest w r├│┼╝nych sklepach internetowych :) Poszuka┼éam troch─Ö wi─Öcej info i wychodzi na to, ┼╝e to, co napisa┼éa Magda, si─Ö zgadza :) Ponadto dowiedzia┼éam si─Ö, ┼╝e proszek nie uczula, a to jest super zaleta, zw┼éaszcza maj─ůc ma┼ée dziecko w domu. Naprawd─Ö, ca┼ékiem zach─Öcaj─ůco to wygl─ůda.
pikna

Re: Zakupy produktów do domu, łazienki przez internet

Postby bellla » 21 Sep 2015, 15:26

┼Üwietne akcesoria do domu maj─ů w duka, jak dla mnie rewelacyjny sklep. Nowoczesne rzeczy, powiem szczerze czego┼Ť takiego szuka┼éam. A jakie akcesoria do kuchni, rewelacja ( www.dukapolska.com )
bellla

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Ruszamy na zakupy!

Valid XHTML 1.0 Strict