Jak przedłużyć zapach?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: dafne »

Kupiłam sobie z yves rocher balsam, dezodorant i wodę toaletową o zapachu jaśminu i potwierdzam używanie całej linii takich kosmetyków działa, bo wczoraj po wielu godzinach pracy jeszcze koleżanka mnie spytała czym pachnę? :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: Kenza »

Jola Z wcześniej pisała że pryska się kołnierze. Potwierdzam. Skusiłam się na taki sposób perfumowania i faktycznie za każdym razem gdy wkładam kurtkę zapach się utrzymuje, a perfumowałam go przedwczoraj. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: lemur »

Ja stosuje ten sposób "mgiełkowy" pryskam przed sobą i wskakuje w chmurkę zapachu ;)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: JolaZ »

Niektóre kobiety stosują chyba metodę "pryskamy wszystko i obficie" bo nieraz jak mijają mnie ulicą to jak jestem jeszcze 1,5 m od nich już czuję zapach. Nie mam pojęcia co trzeba zrobić żeby aż tak bardzo pachnieć i tak myślę że jedyny sposób to pryskać wszystko ;) chyba nie spróbuje. Nie mam ochoty być chodzącą perfumerią.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: Kenza »

A może po prostu te osoby mają bardzo dobre perfumy? Ja zwykle kupuję wody toaletowe i perfumowane ale nie perfumy, bo mój budżet jeszcze na to nie pozwala. Ale wiem że jest duża różnica w trwałości zapachu i chyba w zasięgu też :D
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: karo »

Podobno dobrze jest trzymać perfumy w lodówce, bo wtedy nie wietrzeją. Poza tym, żeby pachniały na nas dłużej do psika się je na ciało i włosy. Każdy ruch włosów powoduje uwalnianie się zapachu.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: Kenza »

Jeszcze jeden sposób - można skorzystać z chusteczek zapachowych nasączonych wodą toaletową, ja czasami kiedy jestem w podróży tak robię. Najpierw przecieram szyję i nadgarstki taką chusteczką a kiedy chusteczka straci wilgotność wkładam ją do kieszonki i zapach jedzie ze mną :D
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: lemur »

karo pisze:Podobno dobrze jest trzymać perfumy w lodówce, bo wtedy nie wietrzeją. Poza tym, żeby pachniały na nas dłużej do psika się je na ciało i włosy. Każdy ruch włosów powoduje uwalnianie się zapachu.


Ja z kolei słyszałam że wystarczy w szafce, tak żeby słońce nie dochodziło, ale spryskać się takimi zimnymi perfumami to musi być przyjemne :)
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: JolaZ »

Podobno Coco Chanel uważała, że powinno się nanosić perfumy w te miejsca, w które chce się być całowanym. Najważniejsza zasada: nanosić tam, gdzie jest ciepło, gdzie mocniej pulsuje krew i tam, gdzie skóra nie jest narażona na promieniowanie słoneczne, bo wtedy zapach szybciej się ulatnia.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Jak przedłużyć zapach?

Post autor: dafne »

To ja w przeciwieństwie do Coco powinnam unikać psikania tych miejsc, w które chcę być całowana, bo mój chłopak zawsze narzeka, że jestem cała wysmarowana balsamem i perfumami i że nie ma jak się przytulić bo boi się przykleić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”