miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Poleć restaurację idealną na kolacje we dwoje, podpowiedz, gdzie można umówić się na biznesowy lunch albo gdzie spędzić weekend z dala od zgiełku miasta.
ankylozaur
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28

miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: ankylozaur »

Chciałam polecić miłe i niedrogie miejsce w sam raz na lunch lub kawe w centrum Wrocława. Restauracja nazywa się Frnacuski Piesek i znajduje się na ulicy Włodkowica w budynku Wall Street. Jest to bardzo kameralne i urocze miejsce. Cena serwowanych tam posiłków również nie doprowadza do zawrotów głowy - ja za makaron z kalmarami w sosie cytrynowo śmietanowym zapłaciłam 16 zł. Urocze jest też to, że szklanka wody kosztuje w tym lokalu symbolicznie, bo - 1 zł! Uważam, że to przystępna cena za wode! Serdecznie polecam :)
maszka
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2010, 12:35

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: maszka »

w krajach na południu za szklanke wody w ogóle się nie płaci. w Polsce muszą oczywiście skasować złotówke! no ale może wynika to z tego, ze tam wodę piją z kranu. niby we wroclawiu juz tez mozna :) moze ta z kranu dadzą za darmo ?
makaron z kalmarami za 16zl brzmi obiecujaco. moze tam wpadne, jesli to miejsce dobre na randke !!
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: mvp »

czy ten piesek ma jakąś stronę internetową? czy tam się idzie jeść czy można usiąść z koleżankami, pogadać ??
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: princesita »

wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: Paulinka »

princesita pisze:wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(



a masz jakies obiekcje Kolezanko? :?
la marte
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2010, 18:22

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: la marte »

Najlepsza pizza we Wro to VAPIANO koło Galerii Dominikańskiej! Może nie najtaniej ale pizza:
-nie za tłusta
-nie za gruba
-nie za serowa

Wszystko tak jak ma być!
Już za 19 zł można się najeść tą pizzą ! Polecam Pizza Rucola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ;)
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: Marta »

Drogie Koleżanki

Chciałam zwrócić Waszą uwagę na pewne miłe miejsce, które nie jest ani restauracją, ani kawiarnią. To jest perfumeria QUALITY, która mieści się w holu hotelu Sofitel. Mają tam cudowne, orginalne perfumy (takie, których używał Napoleon, księżna Diana, George Clooney). Rzeczywiście są tam unikalne perfumy i kosmetyki warte fortunę, ale warto tam zajrzeć, bo Panie, które tam pracują, chętnie opowiadają historie powstawania i pochodzenia perfum z całego świata. Można tam usłyszeć wiele ciekawych informacji. Ostatnio spędziłam tam 2 godziny i wyszłam stamtąd bardzo zrelaksowana. Dostałam wiele cennych rad na temat jak dobierać perfumy, jak pielęgnować skórę. Nie ma tam zgiełku jak w Sephorze czy Douglasie. Panuje tam intymna i kameralna atmosfera. Poza tym niektóre perfumy można kupić już od 70 zł. Naprawde miło i spokojnie. Trzeba sie wyzbyć myślenia, że takie miejsca zarezerwowane są tylko dla bogatych adwokatek i żon wielkich biznesmenów. Podarujcie sobie odrobine luksusu Koleżanki Drogie. Pozdrawiam Was 8-)
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: princesita »

Paulinka pisze:
princesita pisze:wszyscy tu z wrocławia tylko?! :(



a masz jakies obiekcje Kolezanko? :?





ależ absolutnie nie mam, bardzo lubię Wrocław :) miłoby mi było poczytać o innych miejscach, np tych z Legnicy a nietylko z Wrocławia. nie bądz taka nerwowa, Paulinko, złośc piękności szkodzi
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: miło acz niedrogo - Francuski Piesek - Wrocław

Post autor: princesita »

Marto, radzę dodać informację o Quality jako osobny temat bo to był wątek o Francuskim Piesku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe miejsca”