SOS dla zmęczonej cery.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: trudi »

Najskuteczniejsza to wizyta w spa albo u kosmetyczki. Kilka zabiegów może odmienić skórę.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Pati »

Zgadzam sie ;)) ja zrobilam takie trzy zabiegi regeneracyjne po zimie - kometykami Demalogica - z pilingiem i masazem. Po trzech tygodniach twarz wyglada o niebo lepiej.

Warszawiankom przy okazji moge polecic panią Magde z Kliniki BBC - robi rewelacyjny masaz twarzy ;))) Pierwasza kosmetyczka ever ktora w ogóle robila mi cos takiego. Masaz jako element zabiegow pielegnacyjnych
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: dalia »

Jak ja bym się wybrała na taki masaż. Mmmm... można się rozmarzyć. A maseczkę na relaks, macie taką swoją sprawdzoną?
Awatar użytkownika
babina
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2012, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: babina »

Myślę, że sprawdzą się też kremy z witaminą C - rozjaśniają cerę, pomagają likwidować przebarwienia itd.
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: darka »

Ja ze swojej strony polecam 2 kremy:

ArtDeco Caviar Essential

Avene Nutritive Krem
MACROVITA
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2012, 10:07

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: MACROVITA »

Polecam zrezygnować z chemii w kosmetykach. Z czasem zapycha pory i przez nią pojawiają się niedoskonałości typu krostki, zaskórniki czy wągry. Ponadto kolor cery robi się taki ziemisty, szary. Ja już wymieniłam swoje kosmetyki na naturalne i jestem bardzo zadowolona. Nie dostałam żadnej alergii a skóra otrzymała drugie życie :)
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: dalia »

A jakie stosujesz? Z naturalnych maseczka z serii beECO ostatnio przeze mnie testowana. Dobra!
kasiap
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:18

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: kasiap »

Ja zawsze po zimie ma ziemistą skórę, przemęczenie, stres no i wiek robią już swoje.
Na moją skórę maseczki już nie działają. Zawsze po zimie funduje sobie serie zabiegów u kosmetyczki albo w klinice. Mniej ważne w sumie gdzie robicie zabieg, wazne co robicie. Ja na inwazyjne zabiegi nie mogę sobei czasowo pozwolić. Dlatego już rok temu skorzystałam z 2 zabeigów na Reaction (albo Riaction - jakoś tak się pisało). Ładnie mi wygładziło skórę, miała ładniejszy kolor - sama widziałąm ,ze inaczej się makijaż na nią nakłada. Wam też polecam, to zabeig, który wykorzystuje fale RF więc nie jest inwazyjny ale efekty widać po 2-4 zabiegach. W tym roku pewnie tez na to pójdę, chyba, ze znajde informacje o czymś lepszym, choć może lepiej nie ryzykować jak się zna dobre rozwiązanie. A Wy robiłyście jakeiś zabiegi lub coś u kosmetyczki po zimie? Co polecacie?
perfumka333
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2014, 16:11

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: perfumka333 »

Również jestem ciekawa jak tam po mikrodermabrazji?
doskonale rozumiem jak to jest pracować codziennie po 10 h, a czasem i więcej przed komputerem;|
Dodatkowo mam bardzo wrażliwą cerę i wiele produktów mnie uczula. Na szczęście ostatnio dałam się namówić sprzedawczyni w drogerii na krem CLARINS DAILY ENERGIZER (pozwolę sobie dodać link: http://perfumeriawiki.pl/CLARINS-DAILY- ... _p177.html), po którym moja cera dosłownie się uspokoiła i nie wystąpiła żadna alergia.
Pozdrawiam!
Sulli
Posty: 20
Rejestracja: 27 mar 2014, 12:24

Re: SOS dla zmęczonej cery.

Post autor: Sulli »

Odpowiednie kremy oraz regularne zabiegi u kosmetyczki mogą zdziałać cuda :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”