Laserowe odmładzanie pochwy

leczenie skrzywień prącia, stulejka, za krótkie wędzidełko, pogrubienie członka, przedłużenie członka, wstawianie sztucznego jądra, plastyka pochwy, plastyka punktu G, zmniejszenie warg sromowych, obrzezanie, wycięcie błony dziewiczej, odtworzenie krocza
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Laserowe odmładzanie pochwy

Post autor: olivia »

Dzisiejsza ginekologia estetyczna zaszła już tak daleko, że można zdecydować się na w pełni bezpieczną operację modelowania elementów narządów płciowych, dzięki której można poprawić jakość życia seksualnego. Słyszałyście już o metodzie laserowego odmładzania pochwy czyli LVR? Co o niej sądzicie?
Oto kilka informacji o LVR:
"Metoda laserowego odmładzania pochwy (LVR®) przeznaczona jest między innymi dla kobiet, u których w wyniku na przykład: traumatycznego porodu, ciężkiej pracy fizycznej lub fizjologicznej utraty elastyczności struktur pochwy powstającej wraz z wiekiem doszło do nadmiernej relaksacji tkanek wokół pochwy, co utrudnia lub uniemożliwia osiąganie pełnej satysfakcji w życiu intymnym. Relaksacja pochwy związana jest: ze zmniejszeniem napięcia i siły mięśni ją otaczających, z upośledzeniem kontroli mięśniowej, ze zwiększeniem wymiarów pochwy i osłabieniem tkanek ją podtrzymujących. Metoda laserowa LVR® umożliwia ingerencję w każdy z tych elementów, mającą na celu poprawę ich stanu w atraumatyczny sposób.

LVR jest nowoczesną i bezkrwawą metodą poprawiającą elastyczność i wytrzymałość ścian pochwy i tkanek ją otaczających. Zabieg laserowy zwiększa napięcie i wzmacnia siłę mięśni wokół pochwy, zmniejsza jej wewnętrzny wymiar, a także wpływa na poprawę wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Prowadzi to do intensyfikacji doznań seksualnych i podnosi jakość życia seksualnego.
Laserowe odmładzanie pochwy (LVR®) przeprowadza się przy wykorzystaniu najnowszej generacji lasera diodowego, dzięki któremu, operacje wykonane mogą być precyzyjnie i subtelnie, przy jednoczesnej minimalnej utracie krwi. Proces gojenia i rekonwalescencji po zabiegach laserowych jest wyjątkowo krótki, a blizna praktycznie niewidoczna."
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

Post autor: lemur »

Ja uważam, że to super że takie zabiegi istnieją! Bo dlaczego na przykład kobieta po porodzie, która ma problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej nie miałaby się cieszyć z życia tak, jak przed ciążą? Żyjemy w czasach, gdy można nawet wymodelować sobie kształt warg sromowych, a taki zabieg jak LVR nie jest żadną fanaberią.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

Post autor: dafne »

No cóż, chirurgia plastyczna działa także "tam na dole". LVR można zrozumieć, trochę bardziej wymyślna jak dla mnie jest waginoplastyka ;) ale jak widać kobiety nawet to chcą sobie poprawiać ;)
Blue_Sky
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2012, 10:00
Kontakt:

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

Post autor: Blue_Sky »

ja bym się chyba nie odważyła, ból i leczenie mnie przeraża :/
panna.joanna85
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015, 09:39

Re: Laserowe odmładzanie pochwy

Post autor: panna.joanna85 »

O tym zabiegu nei słyszałam ale może rzeczywiście jest skuteczny. Ja robiłam zabieg mona lisa touch http://profmed.com.pl/ginekologia-estetyczna tutaj możecie poczytac no i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona bo nie dosc ze lekarz bardzo sympatyczny, zająl sie mna nalezycie to zabieg bezbolesny i szybki a efekty nawet po pol roku zniewalajace!
ODPOWIEDZ

Wróć do „PLASTYKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH”