Kombinacje z imbirem

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Kombinacje z imbirem

Post autor: biuti01 »

Czy do posiłków, ciast, napojów wykorzystujecie imbir? Jakie są wasze pomysły? Podobno ma nawet właściwości odchudzające lub bynajmniej zapobiegające bardziej obfitsze tycie.
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Kombinacje z imbirem

Post autor: Lux »

Kiedyś czytałam, że imbir ułatwia trawienie, polepsza krążenie krwi czy też nawet leczy przeziębienia. Więc myślę, że jak najbardziej warto takie potrawy przyrządzać. Z dań mogę polecić tobie pstrąga z imbirem, jak na taką pogodę idealny a do tego dodatek w postaci koktajlu ananasowego z imbirem, słyszałam też że nawet ciasteczka z imbirem można samemu łatwo zrobić. Więc opcji jest wiele, wystarczy tylko poszukać przepisów.
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Kombinacje z imbirem

Post autor: biuti01 »

Pstrąg z imbirem? O kurcze, poćwiczyłabym robienie kilka razy przed świętami :D
Będę szukać przepisu, a ciasteczka z imbirem to stricte imbir czy jeszcze coś dodatkowo do nich?
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Kombinacje z imbirem

Post autor: Lux »

To zależy, ale ciasteczka z imbirem to głównie miód, cynamon, imbir i podstawowe składniki do pieczenia. Jeżeli dobrze pamiętam to na przepisy.ancymonki powinno być sporo różnych przepisów z dodatkiem imbiru itp.
biuti01
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2012, 02:17

Re: Kombinacje z imbirem

Post autor: biuti01 »

muszę zaopatrzyć się w takim razie w miód. będe próbować wykonywać dania i smakołyki właśnie z tych przepisów ancymonki. już wiele dobrego na ten temat slyszałam, więc faktycznie muszą być dania bardzo dobre.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”