Powiększanie Piersi - ktoś ma doświdczenie?

interadmin
Administrator
Posty: 12
Rejestracja: 02 kwie 2010, 12:09
Kontakt:

Re: Powiększanie Piersi - ktoś ma doświdczenie?

Post autor: interadmin »

Powiększanie biustu – interwencja chirurgiczna, która ma na celu zmianę objętości piersi oraz korekcję ich kształtu. Najczęstszą metodą powiększania piersi jest wszczepienie implantów z solą fizjologiczną bądź żelem silikonowym.
W implantach z solą fizjologiczną znajduje się 0,9 procentowy roztwór wodny chlorku sodu, który jest obojętny dla organizmu.

Implanty wypełnione żelem silikonowym składają się głównie z polimeru dimetylosiloksanu. Ich struktura jest zbliżona do struktury ludzkiego ciała.

Ze względu na rodzaj powierzchni implanty dzieli się na teksturowane i gładkie.
Implanty anatomiczne, czyli wyprofilowane, dopasowane do sylwetki, zbliżone do naturalnego kształtu piersi oraz implanty okrągłe, wykorzystywane do plastyki piersi płaskich.
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym bądź dożylnej sedacji, a implantację wykonuje się za pomocą różnych nacięć – popiersiowe, nacięcie okołobrodawkowe, nacięcie w pępku lub w okolicy dołu pachowego( tworząc specjalny tunel do przesuwania implantu w kierunku gruczołu piersiowego).

Implant umieszcza się :

-częściowo podmięśniowo
-całkowicie podmięśniowo
-podgruczołowo.

Operacja trwa ok. 2 godzin. Efekt chirurgicznego powiększania piersi zależy od wielu czynników, np. Od indywidulanych warunków anatomicznych. Zazwyczaj zabieg daje długotrwałe, satysfakcjonujące rezultaty.

Polecane centra powiększania piersi we Wrocławiu:

Powiększanie Piersi CM Bieniek Powiększanie Piersi Wrocław
Powiększanie Piersi i Chirurgia Plastyczna we Wrocławiu: chirurgia plastyczna wrocław
ODPOWIEDZ

Wróć do „Powiększanie”