szóstka weidera

Czy brzuszki rzeczywiście wyrzeźbią mięśnie brzucha? Ile przysiadów pozwoli zredukować cellulit? Podzielmy się sprawdzonymi zestawami ćwiczeń na zgrabną sylwetkę.
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

szóstka weidera

Post autor: basia »

znalazłam sobie szóstke weidera na internecie jako sposób na płaski brzuch, tak mnie coś wzięło po wakacjach, chcę powrócić do sylwetki nastolatki :P czy warto się męczyć? skuteczne to ?
wydaje się być strasznie proste ...i niemęczące
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: szóstka weidera

Post autor: mvp »

z szóstką weidera jest tak, że kształtuje "kaloryfer" :D czyli rzeźbi mięśnie natomiast nie licz na to, że spalisz oponkę hehe tłuszczyk zlikwidujesz tylko i wyłącznie przez ćwiczenia aerobowe, niestety. pozginanie się 20min dziennie nie da Ci zamierzonego efektu, wysilić się trzeba :d :evil:
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: szóstka weidera

Post autor: basia »

a co to znaczy aerobowe ???? bo już zgłupiałam !! czyli nie opłaca się tak likwidować tłuszczu na brzuchu ? ehh chyba nie ma na to żadnej metody :( :oops:
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: szóstka weidera

Post autor: princesita »

basia pisze:znalazłam sobie szóstke weidera na internecie jako sposób na płaski brzuch, tak mnie coś wzięło po wakacjach, chcę powrócić do sylwetki nastolatki :P czy warto się męczyć? skuteczne to ?
wydaje się być strasznie proste ...i niemęczące



szóstka weidera nie męcząca? oj basia widać że się nie znasz na ćwiczeniach !! :shock: to jest cholernie męczące, po tygodniu wyplujesz sobie płuca :o a po dwóch zaczniesz mdleć haha nie no może aż tak nie , ale weider daje wycisk i to wcale nie taki mały, nie wiem skąd ci się wzięło to przekonanie że to jest strasznie proste. czuć mięśnie, trzeba to robić w tempie, nie przekraczać 20minut, nie jest takie proste. ja padłam w trzecim tygodniu na początku. a opony i tak tak nie stracisz
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: szóstka weidera

Post autor: basia »

no to jakie to są te ćwiczenia aerobowe ? nie no chyba nie zemdleję, bez przesady, po setce brzuszków ? taka słaba nie jestem :twisted:
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: szóstka weidera

Post autor: basia »

na ćwiczeniach się z nam ! chodziłam na fitness regularnie dwa lata, na pilates także, więc wiem co mówię. po tygodniu opowiem wam jak moje przygody szóstką Weidera. Tłuszczyku nie zrzucę, ale mięśnie wyrobię :P
Awatar użytkownika
mvp
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:00

Re: szóstka weidera

Post autor: mvp »

princesita mogłabys wyjaśnić lepiej na czym polegają cwiczenia aerobowe, a nie zarzucać komuś niewiedzę :? cwiczenia aerobowe spalają tłuszcz. dzieje się to poprzez dostarczanie dużej ilości tlenu do organizmu. zatem wszystkie ćwiczenia, dzięki którym duuużo i głęboko oddychamy, mogą być określane jako aerobowe - rower, bieganie, pływanie. to są sposoby na pozbycie się tłuszczu, a 6 weidera, zestaw niełatwy, pozwoli nam wyrobić mięśnie. także jak widać - nic łatwo nie przychodzi, trzeba się ruszać :)
Alaska
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:01

Re: szóstka weidera

Post autor: Alaska »

Jeśli miałbym Ci coś polecic na brzuch to tylko 8 minut ABS, znajdziesz na youtube, do tego 8 minut buns- super popwawia wyglad pupy i ud. Przerabiałam 6 weidera i w porównaniu do ABSów były dla mnie bardziej meczące, a i efektów nie widziałam żadnych. Spróbować możesz też z hula hop z magnesem weglowym. Tu niestety nie wytrwałam zbyt długo bo po 30 minutach ciągłego kręcenia robią się siniaki :lol: . Poza tym zawsze kiedy juz znajdę chwilę dziecko pcha się pod kółko :D
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: szóstka weidera

Post autor: shania »

ojej mam nadzieję że dziecko nie oberwało kółkiem ani razu ?;)

ja wam powiem, że najlepiej sprawdza się ... wykupienie karnetu na fitness :D
wydana kasa sprawia, że pojawia się motywacja, porządny wycisk daje efekty lepsze niż ćwiczenie w domu - czasem za krótkie, czasem dajemy sobie jakieś ulgi, czasem się nie chce, czasem ktoś przerwie.
a tak z karnetem idziemy pomęczyć się godzinę i brzuszek sam się robi ;)
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: szóstka weidera

Post autor: Lena »

Basiu trening aerobowy,to inaczej trening kondycyjny. Dokładnie rzecz ujmując chodzi o zwiększenie ogólnej sprawności naczyniowo - sercowej, czyli poprawę wydolności organizmu. Jazda na rowerze, bieżnia, stepper, nawet koszenie trawnika, wszystkie te aktywności przyspieszają krążenie i bicie serca, dzięki temu efektywniej spalamy tłuszcz. Co ważne trening aerobowy wcale nie wymaga od nas wielu powtórzeń, a jedynie energiczności :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zestawy ćwiczeń”