Masaż antycellulitowy

Wszystko o tej niezwykle przyjemnej formie relaksu.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: coralie »

Przy masażu antycellulitowym warto stosować właściwe żele czy kremy. Ja bardzo lubię thermo fat burner z 3d slime eveline.
Efekty zauważyłam też przy stosowaniu termoaktywnego koncentratu antycellulitowego z Bielendy.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: olivia »

Eewa pisze:Oczywiście że to działa! Bańka chińska jest bardzo skuteczna. Ja miałam lekki cellulit, ale wystarczyło 6 zabiegów i niemal całkowicie znikł. Można też kupić zestaw baniek chińskich w aptece, kosztuje ok. 30 zł, ale uwaga, bo wykonując samodzielnie ten zabieg można narobić sobie siniaków. No i przyjemny to ten masaż nie jest, ale warto się poświęcić :D

A czy taki masaż bańką chińską mogę wykonywać jeśli mam popękane naczynka krwionośne? Ktoś mi powiedział, że niestety nie :?
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: joanna »

Miałam kiedyś robiony masaż bańkami chińskimi i faktycznie trochę bolesny on jest, ale moja kumpela robi taki masaż w domu i muszę powiedzieć że widać skutki, ona twierdzi że po czasie można się przyzwyczaić do tego bólu.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: coralie »

Bolesny czy nie bolesny, ważne żeby działał!
gosia7
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2011, 10:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: gosia7 »

szczotą ryżową po tyłku : D
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: beautyme »

na cellulit dobre też są masaże limfatyczne, które pobudzają w naszym organizmie limfę, która powoduje,że szybciej spalany jest tłuszcz, po dobrze wykonanym masażu mozna odczuć lekkie mrowienie w okolicach masowanych miejsc , ale to bardzo dobrze, ja miałam przyjemność spróbowania czegoś takiego w primavera spa i bardzo miłe to jest uczucie
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: Masaż antycellulitowy

Post autor: juropa »

Próbowałam tego masażu bańką, ale to masakra była - ból nie do zniesienia. Ja zostanę jednak przy tradycyjnych metaodach - peeling kawowy z dodatkiem oleju rzepakowego bogatego w witaminę E jak dotąd pomógł mi najbardziej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Masaże”