ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Zgubione zbędne kilogramy, poprawiona kondycja, lepsze samopoczucie i zgrabna sylwetka. Jakie jeszcze korzyści czerpiemy z fitnessu? Aerobik czy pilates? Co wdaje się być dla nas odpowiedniejsze? Zapytaj na forum.
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Post autor: shania »

znacie jakies fajne strony gdzie pokazuja dużo ćwiczen z ta piłką IO ? zakupiłam sobie ową zeby się zmusić do wyginania na podłodze w pokoju, teraz szukam jakiegoś fajnego zestawu ćwiczeń :)
Lola71
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2010, 10:28

Re: ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Post autor: Lola71 »

Na początek możesz wybrać się kilka razy na zajęcia fitness z taką piłką, poznasz zestawy ćwiczeń a oprócz tego instruktor powie Ci dokładnie jak właściwie je wykonywać aby nie obciążać niepotrzebnie niektórych części np. kręgosłupa. A później możesz już ćwiczyć w domu sama ;)
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Post autor: Marta »

Słuchajcie, jakiś czas temu poszłam zobaczyć na fitness do Aqua na Borowskiej. Pierwszy raz wchodzisz gratis i ja właśnie wybrałam sobie ćwiczenia z małą piłeczką. Było świetnie, bardzo mi się podobały te zajęcia. Poza tym tam się ćwiczy w miłej atmosferze - przyciemnione światła, dużo miejsca. Naprawdę spoko.
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Post autor: shania »

w koncu byłam w Redeco !
prowadziła zajęcia świetna pani, były to ćwiczenia Pilates, ale głównie z piłką.
już wiem, jak to robić :) tylko mam problemy z koordynacją :P
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: ćwiczenia z IO czyli małą piłeczką :)

Post autor: BeeBee »

nie wiem co to redeco i aquapark na borowskiej bo pewnie jestem z innego miasta, ale ćwiczenia z piłką są bardzo fajne, jak poćwiczysz dłużej to zobaczysz jakie to ma zalety ogromne i wpływ na koordynację ruchową. niby piłka malutka a ćwiczenia ZUPEŁNIE nie łatwe. najgożej mi wychodzą ćwiczenia z tą piłką za plecami, jak trzeba na niej lekko usiąść, wydawać by się mogło ze to własnie nie trudne a dla mnie zmora :) ale jakoś sobie radzę i teraz na pilates z piłką staram się pójść raz na tydzien, na dwa, oczywiście zamiennie z jakims wzmorzonym treningiem fitness
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fitness”