Spa Marena Miedzywodzie zabiegi masazu tajskiego - stemplami

Polećcie hotele, centra, gabinety oferujące usługi z zakresu odnowy biologicznej na najwyższym poziomie. W którym spa warto spędzić weekend? Gdzie nie przepłacimy?
massagewarsaw
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:04
Lokalizacja: http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa
Kontakt:

Spa Marena Miedzywodzie zabiegi masazu tajskiego - stemplami

Post autor: massagewarsaw »

Spa Marena Międzywodzie tajskie zabiegi masażu

W ostatnich tygodniach Spa Marena z Międzywodzia wzbogaciła sie o nowe zabiegi orientalne z Tajlandii: tajski masaż stemplami ziołowymi i tajski masaż stóp. Są to unikalne w Polsce zabiegi, które mają działanie również lecznicze, jak na spa medyczne przystało http://marenaspa.pl zdecydowala sie je wprowadzic.

Co równie ważne, zabiegi te są wykonywane na oryginalnych, tajskich produktach do masażu, a nie z pomocą ich krajowych alternatyw.

Zabiegi zostały wprowadzone na miejsce równie skutecznych masaży mongolskich, które były tu oferowane wcześniej, ale z powodu odejscia z pracy masażystki, zostały one wycofane z oferty. Teraz zabiegi oferują lokalni masażysci.

W przyszłym roku Spa planuje wprowadzić również tradycyjny masaż tajski, a te dwa już wprowadzone zabiegi traktuje jako sprawdzenie rynku klientów i rozkręcenie zainteresowania tą linią Spa.

Przy okazji pobytu w Marenie czy w Międzywodziu, warto wpaść i sprawdzić na sobie jakość tych masaży.

Zarówno usługę, jak i personel, oceniam na wysokim poziomie i polecam wszystkim miłośnikom masażu i zdrowego stylu życia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odnowa biologiczna - gdzie i za ile?”