Zabieg wyszczuplający

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Eewa »

Ja polecam masaż bańką chińską. Mam za sobą kilka zabiegów. Widać efekty. Zabieg wcale nie jest taki bolesny, jak mawiają.
tatarzyna
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:39

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: tatarzyna »

Ultradźwięki na cellulit, trzeba powtarzać co jakiś czas ale w miare spoko działa. Chociaż najlepszym zabiegiem na cellulit jaki robilam kiedykolwiek była endermologia plus masaż antycellulitowy. Rewelacyjne polączenie, świetne odprężenie i doskonałe efekty. Jedyny minus to cena ale raz na jakiś czas naprawdę warto się skusić. Ja czasem chodzę na takie zabiegi do Viviean na Narutowicza w Łodzi
Sisi84
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2012, 11:12

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Sisi84 »

O, tu to mogę coś polecić bo sama robiłam zabiegi i wiem że są świetne, robiłam te ultradzwieki w Krakowie w klinice LAime, oni mają je dosyć mocne i schodziło mi tak po około 1,5 cm na tydzień, więc po miesiącu zaczęłam się mieścić w spodnie jeszcze z liceum :)
Dareczka
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2013, 09:33

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: Dareczka »

tez robilam zabiegi w klinice Laime, uwazam ze to najlepszy salon w krakowie i faktycznie te zabiegi na tluszczyk bardzo u mnie podzialały wiec moge polecic, z brzucha mi pieknie wszytsko zeszlo, natomiast uda dalej jeszcze mecze, bo zostaly ostatnie 2 cm do pelni szczescia! :)
żuczek
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:16

Re: Zabieg wyszczuplający

Post autor: żuczek »

rany, czemu zaden administrator nie sciagnie tych idiotycznych wpisów??!!
a propos zabiegow wyszczuplajacyh to tez bylam w laime ale na vela i wiem ze maja tez fajne te zabiegi z dziwekami czy cos takiego i to dziala podobno bardzo jak ktos ma za duzo tluszczyku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”