kosmetyki ARTDECO

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Caryca
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2011, 10:43

kosmetyki ARTDECO

Post autor: Caryca »

Witam,
Nie znalazłam jeszcze takiego wątku, jesli jest, poprawcie mnie! Jestem fanką kosmetyków ARTDECO, myślę konkretnie o lakierach, bazie pod cienie (rewelacja!) i samych cieniach, ale nie miałam jeszcze do czynienia z pokładami i pudrami. Czy któras z Was używała i może podzielić się wrażeniami?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Kenza »

O kosmetykach Artdeco rozmawiamy też w temacie kosmetyków mineralnych: http://forum.przewodnikurody.pl/viewtopic.php?f=31&t=254
ale tam właśnie jest mowa głównie o pudrach, podkładach, korektorach (mineralnych) więc możemy w osobnym temacie dyskutować też tutaj. Ja osobiście nie miałam zbyt wielu kosmetyków tej firmy, a te które miałam były satysfakcjonujące, ale nie jakieś rewelacyjne. Może wypowie się ktoś, kto miał lepsze doświadczenia.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Hanka »

Co prawda wypowiadałam się w wątku wspomnianym powyżej, ale tu też Ci doradzę. Sama ostatnio zastanawiałam się nad podkładem i pudrem z ArtDeco, ostatecznie kupiłam podkład z ArtDeco i puder z loreal. Na pewno było warto, stosuje te kosmetyki od jakichś 10 dni i póki co mogę spokojne wyrazić swoją pozytywną opinię. :)
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: olivia »

Ja mam złe wspomnienia związane z bazą Artdeco. Niestety 2 godziny po jej nałożeniu twarz bardzo się świeci. Poza tym jest bardzo niewydajna. Starcza na miesiąc i ciut. Aha i okropnie się rozprowadza! No po prostu kiepski produkt! Zwłaszcza jak na Artdeco. Naprawdę odradzam.
Sabinka
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:05

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Sabinka »

olivia może to jest związane z rodzajem Twojej cery, bo ja na przykład mam inne doświadczenia z bazą pod makijaż od Artdeco. Dla mnie np. jest ona dobra, kosmetyki jednak są bardzo indywidualną sprawą. :)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: lemur »

W moim przypadku Artdeco tak średnio podziałał - miałam puder mineralny, ale nie krył za dobrze. Z krostkami nie bardzo sobie radził i kolor jakiś dziwny - na twarzy jakby inny niż w opakowaniu.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Hanka »

lemur, ja trochę wspomagam się korektorem jeśli muszę zamaskować jakieś zaczerwienienie czy krostkę, od pudru oczekuję raczej wyrównania kolorytu, wygładzenia twarzy. A co do odcieni Artdeco, akurat ja mam wrażenie, że udało mi się dobrze dopasować odcień podkładu, nie wiem jak puder, bo dopiero planuje kupić, ale mam nadzieję, że znajdę odpowiedni.
Owocowa
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2011, 12:40

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Owocowa »

Mam podkład Artdeco i bardzo dobrze mi się go używa (teraz już drugie opakowanie, więc już dobrze przetestowałam). Nie daje efektu maski, jest lekki, kobieta czuje się w nim naturalnie.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: Hanka »

A wie ktoś na ile czasu starcza jedno opakowanie bazy pod cienie artdeco?
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: kosmetyki ARTDECO

Post autor: kiziamizia »

Hanka pisze:A wie ktoś na ile czasu starcza jedno opakowanie bazy pod cienie artdeco?

Jest baardzo bardzo wydajna. Przy niemal codziennym stosowaniu starcza na ok. 10 miesięcy. Nanosi się tego bardzo malutko, więc zużywa się powoli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”