Sklepy z biżuterią

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
regina
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2011, 14:29

Sklepy z biżuterią

Post autor: regina »

Chciałabym sprawić sobie nową parę cudownych kolczyków myślałam o czymś z białego złota znacie jakieś ciekawe nietypowe wyroby? Tez lubicie białe złoto czy może preferujecie jakieś inne typy biżuterii?
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: megan »

Ja preferuję srebro, ale mam jedne kolczyki z białego złota, które podarował mi mój miły. Kupił je w Kruku. To takie śliczne, proste kuleczki. Bardzo je lubię ;)
katja
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2011, 11:05

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: katja »

O dziwo jako kobieta nigdy nie przepadałam za jakąkolwiek biżuterią i właściwie nigdy jej nie nosze poza specjalnymi okazami, ale znalazłam taki sklep i ofertę może cię zainteresuje http://www.selana.pl/kolczyki-z-bialego-i-klasycznego-zlota-kl07.html
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: coralie »

Ja niedawno kupiłam fajny łańcuszek srebrny marki W. Śliwiński. Znalazłam go w Pasażu grunwaldzkim, we Wrocławiu. Myślę, że białe złote też mają. Powiem, że kilka modeli bardzo mi się tam spodobało.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: JolaZ »

Jeśli nie chcesz zapłacić fortuny to najlepiej szukaj w sklepach, jakby to powiedzieć, niemarkowych i niesieciowych. Tam dostaniesz solidną a nie masową biżuterię, o niepowtarzalnym wzornictwie i w normalnej cenie.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: Eewa »

Ja oszalałam dzisiaj na punkcie nowej kolekcji biżuterii Guess. Chodzi mi głównie o wisiorki w kształcie zwierzątek. Najbardziej spodobała mi się sówka. Lubię taką odrobinę dziecięcą biżuterię, chociaż noszę ją bardzo rzadko, a jak już to wkładam ją do eleganckich, poważnych strojów - po to żeby sobie odjąć trochę tej powagi.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: kiziamizia »

Śmieszne te wisiorki. Sówka faktycznie najładniej im wyszła, ale te miśki są tandetne, wyglądają jak z odpustu za 3 zł, tylko kosztują 100 razy więcej ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: dafne »

Ja marzę o tym, żeby dostać pod choinkę coś z Pandory. A właśnie firma stworzyła specjalne świąteczne kolekcje, w sam raz na prezent.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: lemur »

Warto sprawdzić też sklepy internetowe, np. ten przypadł mi do gustu: http://www.anka-bizuteria-sklep.pl/kolczyki.html
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Sklepy z biżuterią

Post autor: coralie »

Dla miłośniczek kociej biżuterii polecam kocieoko.pl. Natrafiłam na ten sklep przypadkowo. Mają bardzo fajnie, kocie, ale nie tylko wzory. Ceny bardzo niskie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”