Kosmolifting - robiłyście?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
gegusia
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 21:24

Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: gegusia »

Ostatnio w jakimś programie widziałam urywek wywiadu z pewną panią i ona polecała właśnie taki zabieg na cienie pod oczami, zmarszczki, nierównomierny koloryt skóry. Poczytałam troszkę w necie na czym to polega, ale nie znam nikogo kto taki zabieg miał robiony... Byłam już w 3 salonach kosmetycznych i nigdzie nie robią, także i cenowo nie wiem jak to wychodzi... Mam brzydkie przebarwienia na twarzy, małe zmarszczki i chce się tego pozbyć koniecznie i pomyślałam, że może taki zabieg, ale już nie wiem sama, doradźcie :)
merlinka
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2012, 22:04

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: merlinka »

ale o jakim zabiegu mowisz ? na czym ten zabieg polega ? jak sie go robi itd :) napisz, to wtedy pogadamy, bo tak to nie mam pojecia o czym mowisz...
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: JolaZ »

@merlince chodzi o kosmolifting - jak w tytule wątku. Ja nie robiłam, bo jeszcze nie muszę, ale słyszałam że to nieinwazyjna metoda związana z masażem twarzy, więc jak dla mnie trochę ściema. Jest tak wiele skutecznych zabiegów, że jak opowiesz kosmetyczce o swoich problemach na pewno Ci coś doradzi, wiadomo najfajniej byłoby zdać się na kosmetyki i masaż, ale czasami to nie wystarczy.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: sasetka »

Kiedyś na tvn style oglądałam program jakis o urodzie i tam mówili o tym cosmoliftingu. To podobno jakaś nowa metoda, dlatego pewnie nie stosują jej jeszcze w każdym zakładzie kosmetycznym a jedynie w dużych ekskluzywnych salonach.
Dużym plusem jest to, że jest nieinwazyjna, w przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu. Pytanie tylko, czy skuteczna? Nie znam nikogo, kto by taki zabieg przeszedł, więc nie wiem jak to wygląda w rzeczywistosci.
ladyewe
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2012, 22:47

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: ladyewe »

Moja ciocia robiła to :) Mówiła, że efekt jest super, lepszy niż po botoksie :)
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: sasetka »

A widziałaś ciocię po tym cosmoliftingu, ile ma lat w ogóle? Wg Ciebie widać poprawę? A jak dawno robiła, nie wiesz? Ciekawa jestem jak długo utrzymują się efekty i jak często trzeba powtarzać zabieg. Ale cena to juz pewnie kosmos.
merlinka
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2012, 22:04

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: merlinka »

taki cosmolifting to moze byc calkiem fajna sprawa... nic nam nie wstrzykuja w twarz it. tylko naturalny masaz :) lepszy to sto razy niz wstrzykiwanie jakiegos botoxu czy innego go*na.
ladyewe
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2012, 22:47

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: ladyewe »

Widziałam ciocię. Ma taką promienną twarz :) Wg mnie wygląda świetnie i ma taki dobry humor :) Kiedyś raz robiła sobie botoks i miała wyrzuty sumienia, że robi, a teraz nie do poznania :)
marietta
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2012, 12:38

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: marietta »

Ja nie korzystałam z tej metody, ale wiem że niektóre zabiegi mogą zdziałać cuda. I nie potrzeba do tego skalpela. Co do omawianej przez was, wydaje mi się że dobrze jest skorzystać tym bardziej że nie jest inwazyjna, żeby przygotować cerę na oddziaływanie promieni słonecznych. Zresztą już niezależnie od pory roku ;)
miska12
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2012, 11:20

Re: Kosmolifting - robiłyście?

Post autor: miska12 »

Ja byłam w Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l i jako jedyny z niewielu miejsc w Warszawie z ogromnym sukcesem przeprowadził zabiegi CosmoLiftingu japońskiego doskonale i profesjonalnie. A to, dlatego że na stałe współpracując aż z czterema dyplomowanymi terapeutami posiadającymi międzynarodowy certyfikat wystawiony przez Instytut Reflekoslogii Lone Sorensen w Hiszpanii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”