Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: coralie »

Pati pisze:
Mozna tuszowac ale specjalnymi tuszami do przedluzonych. Tyle ze tak naprawde nie ma potrzeby :-)
Wyleczone zapalenie nie przeszkadza, wazne zebys poszla do stylistki pracujacych na znanych materialach a nie kupowanych chinskich na allegro :-)


Ja nosze takie rzeski juz trzeci rok :-))))


Dziękuję za odpowiedź. ;) Od czasu napisania posta przekonałam się "na własnych rzęsach" - faktycznie nie ma potrzeby tuszować sztuczne rzęsy, absolutnie nie.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: klara »

Nigdy nie nosiłam sztucznych rzęs, chciałabym ale mam częsty odruch tarcia oczu. Czasami robię to mimowolnie. Staram się nie przesadzać z makijażem, bo wtedy wyglądam jak potwór a dodatkowo kosmetyki wchodzą do oczka i szczypią. Chyba w moim przypadku lepiej sobie odpuścić takie ulepszenia?
beautymia
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2012, 13:27

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: beautymia »

ja czasami przedłużam sobie rzęsy, ale jak już to naturalnymi rzęsami zrobionymi z włosia norek, przede wszytskim takie rzęsy nie uczulają wyglądają bardzo naturalnie , a to jest najważniejsze, sprawdziłam już wiele marek i najbardziej lubię Laurę Vito , można ją kupić w dobrej cenie w sklepie mink-lashes.pl
Ania75
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:41

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: Ania75 »

Długo decydowałam się na przedłużanie rzęs metodą 1:1 i żałuje, że tak długo to trwało! Efekt jest niesamowity, nie ma porównania do efektu po wytuszowaniu rzęs nawet najlepszym tuszem. Teraz chodzę co 3 tygodnie na uzupełnianie do mojego ulubionego Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Do tego w okresie karnawału mają tam promocję i za uzupełnianie płacę jedynie 100 zł. Naprawdę polecam dziewczyny!
Ania75
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2011, 13:41

Re: Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

Post autor: Ania75 »

Długo decydowałam się na przedłużanie rzęs metodą 1:1 i żałuje, że tak długo to trwało! Efekt jest niesamowity, nie ma porównania do efektu po wytuszowaniu rzęs nawet najlepszym tuszem. Teraz chodzę co 3 tygodnie na uzupełnianie do mojego ulubionego Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Do tego w okresie karnawału mają tam promocję i za uzupełnianie płacę jedynie 100 zł. Naprawdę polecam dziewczyny!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”