Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Odpowiednia dieta to klucz do świetnego samopoczucia i utrzymania właściwej wagi. Co jeść, by być w formie? Która dieta jest naprawdę skuteczna? Jakie produkty dostarczają ważnych składników mineralnych? Na te i inne pytania w kwestii odżywiania odpowiedzi szukajcie w tym dziale!
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Post autor: trudi »

1500zł zjadasz? No ja trochę mniej. A dieta z alko to nie dieta.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Post autor: dafne »

trudi pisze:1500zł zjadasz? No ja trochę mniej. A dieta z alko to nie dieta.

Sorry o kalorie mi chodziło, przejęzyczyłam się ;) 1500 kcal zjadam po dokładnym obliczeniu. ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Post autor: dafne »

Dieta "drinkowa" to jeszcze nic teraz " na topie jest" dieta dla gwiazd wymyślona przez niejakiego Venice A. Fulton:
Jedna z reguł diety mówi, by zrezygnować ze śniadania, a pierwszy posiłek zjeść ok. 10 rano, by pobudzić przemianę materii. Druga nakazuje zmniejszyć ilość posiłków z pięciu do trzech, za to można zwiększyć ich obfitość. Cellulitem ma "zająć się" kawa i zimne kąpiele.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Drink zamiast posiłku - nowa dieta?

Post autor: klara »

Dietetycy to chyba non stop chodzą upaleni, bo kto przy zdrowych zmysłach wymyśliłby taką głupotę? Raz że wrzodów żołądka od takiego "odżywiania" się można dostać, nie mówiąc już o stanie innych organów. A zimna kąpiel może mieć tragiczne skutki dla kogoś z tendencją do pajączków. Ciekawe czy dietetycy wzięli to pod uwagę wymyślając tą durną dietę. A no tak... nie musieli. Przecież to dieta dla gwiazd... a je stać na laser co dwa tygodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odżywianie”