Kto jest Twoją ikoną stylu?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: joanna »

Dita ma niesamowity styl, ale jestem pewna, że ktoś jej pomaga się ubierać. Ta kobieta nawet jak idzie na zakupy wygląda bez zarzutu. Ale jeśli chodzi o urodę to moim zdaniem korzystniej wyglądała jako blondynka, w ciemnych włosach jej rysy bardzo wyostrzyły się.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: dafne »

Mogą mówić o niej co chcą, ale jest na miarę tych już nieżyjących jak Marilin czy Brigitte. Mam na myśli Angelinę Jolie. Jest piękna i jedyna w swoim rodzaju. Wczoraj na gali oskarów także pokazała, że zasługuje na podziw.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: Eewa »

Angelina ma ciekawą urodę, ze stylem ubierania się jest już gorzej moim zdaniem, ale tak czy siak po gali rozdania Oskarów nabijają się z niej przeokropnie w internecie. Gwiazda pokazała nóżkę wyciągając ją figlarnie spod długiej sukni i teraz internauci dorabiają jej np. 7 takich nóg. Więc załapała się na negatywną popularność w sieci.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: klara »

Dla mnie taką osobą jest Megan Fox. Ubiera się prosto, ale z klasą, a ja wolę skromne i przemyślane stroje. W jej przypadku uroda przyćmiewa prawie każdy strój, tak czy siak. Też bym tak chciała 8-)
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: trudi »

Chyba nie mam ale bardzo podoba mi się kolorystyka Gessler. Dobrą ma stylistkę.
urszulaaa
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2012, 20:42

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: urszulaaa »

Dla mnie Rachel McAdams :)
basia24
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:24

Re: Kto jest Twoją ikoną stylu?

Post autor: basia24 »

Ja jestem dobrej myśli - i w Polsce blogerki modowe stają się coraz bardziej popularne. Głównie dzięki konkursom na najlepsze blogi. Powoli się to wszystko rozkręca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”