bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Jak przygotować się do treningu, by uniknąć kontuzji? Jaki strój do biegania zapewni nam wygodę podczas treningu? Skonsultujmy swoje wątpliwości w kwestii joggingu czy marszobiegu.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: coralie »

Żeby mieć ładną pupę nie trzeba od razu EasyTonów :D Ja mam buty do biegania firmy Kalenji, kupiłam je za ok. 50 zł w Decathlonie. Sprzedawca polecił mi je i powiedział, że są przeznaczone do biegania po drogach asfaltowych i polnych.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: megan »

Kiedy zabraknie Wam sił do dalszego biegania to polecam napój izotoniczny domowej roboty: woda+miód+cytryna. Bardzo szybko stawia na nogi! Uzupełnia niedobór elektrolitów i przede wszystkim smakuje lepiej niż izotonik. Poza tym miód poprawia przemianę materii więc dbając o linię nie trzeba się przejmować tym, że miód składa się głównie z łatowo przyswajalnych węglowodanów, glukozy i fruktozy.
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: beautyme »

najlepiej chyba wybrać taką neutralna dla stawów powierzchnie , jednak w mieście to jest bardzo bardzo trudne, dlatego troche ratują stawy dobre buty, które amortyzują stawy i nieststy trzeba sobie w mieście tak jakos radzić jak sie nie ma miejsca do biegania tylko beton
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: Eewa »

Teraz jest taki wybór obuwia do biegania, że nie ma nad czym ubolewać. Ja nawet wolę biegać po powierzchni asfaltowanej, bo po trawniku czasami jest trudniej.
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: klara »

Dobrym sposobem na przekonanie się do biegania jest udział w grupowych biegach. Razem raźniej :D To jest coraz popularniejsze. Ludzie wychodzą z taką inicjatywą, a potem przyłączają się kolejni i tak przez miasto biegnie grupka no i poznać kogoś jeszcze można. Ja mam to szczęście, że biegam z paczką "friendów", ale wiem że takie inicjatywy organizują też zupełnie nieznani sobie ludzie.
Lirene
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:17

Re: bieganie-najlepiej swoim tempem:)

Post autor: Lirene »

Uwielbiam bieganie, ale do tego potrzebne jest dobre obuwie, ponieważ w nieodpowiednim można nabawić sie kontuzji, mnie sie to już raz zdarzyło, długo trwało zanim moja kostka wróciła do zdrowia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bieganie”