Czyżby niezawodny suplement?

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: irwin »

skoro znajoma farmaceutka ci polecila to chyba bedzie dobrze.
gorzej gdyby polecil ci to lekarz rodzinny, im nie ufam
mysle ze takie cos jest dobre jesli stosujesz to regularnie a nie raz na jakis czas
szpilunia
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:13

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: szpilunia »

dokładnie, jeśli stosujesz dobry preparat regularnie to tylko wtedy widać efekty. jeśli odstawisz coś po tym jak opakowanie się skończy i zaczniesz brać coś innego to wątpię żeby przyniosło to jakieś pozytywne efekty ;)
produktu nie znam, za to mogę powiedzieć że Gal to dobra firma, sama mam kilka ich suplementów i kosmetyków, 'poleciałam' na niskie ceny ale ogólnie działanie jest dobre ;)
to co pokazałaś faktycznie mogłoby zastąpić wiele tabletek z witaminami więc wydaje mi się, że mogłabyś spróbować.
Lux
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2011, 23:41

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: Lux »

Myślę że zwykła dieta witaminowa doprowadziła by twoje paznokcie do idealnego stanu, osobiście stosowałam tzw "Sałatkę piękności" składającą się z drobno posiekanych listków cykorii, natki pietruszki , cebuli i orzechów włoskich. Z oliwy i soku cytrynowego przygotowuje się sos , którym zalewa się warzywa i całość posypuje ziarnem słonecznika. I tyle ;)
irwin
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:47

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: irwin »

dobra ogolnie warto.
sam bym sobie takie cos kupil, bo mam problemy by stworzyc jeden taki konkretny zestaw do pielegnacji :/ potem po sklepach szukam roznych witamin
a gal ma dobre produkty
klara
Posty: 27
Rejestracja: 13 mar 2012, 19:25

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: klara »

Dobry jest ten suplement, aczkolwiek można go porównać do innych, które również są na bazie skrzypu polnego i pokrzywy.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: coralie »

Szkoda tylko, że suplementy trzeba stosować naprawdę długo żeby podziałały. Czasami dopiero po kilku miesiącach widać efekty, a jak jest w przypadku tego suplementu?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: olivia »

A ja kompletnie nie kojarzę tej firmy, a raczej interesuję się takimi produktami i nigdy nie widziałam tego suplementu.
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Czyżby niezawodny suplement?

Post autor: InstytutGlamour »

stosowałam skrzypovitę i po pierwszym opakowaniu już widziałam efekty. paznokcie były zdecydowanie mocniejsze i przestały się łamać. Włosy też stały się wyraźnie grubsze i przestały się kruszyć. Jeśli chodzi o cerę to nie zauważyłam żadnych zmian.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”