płaski brzuch szybko ;)

Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

płaski brzuch szybko ;)

Post autor: princesita »

zmorą nawet szczupłych dziewczyn - takich jak ja :mrgreen: - jest zawsze brzuch - niewyćwiczony, czasem obwisły albo kształtem przypominający piłkę. szukam na internecie sposobów na doprowadzenie brzuch do porządku i wszystkie zalecają sport. ok, mogę poćwiczyć ale nie gwarantuję, że takowy stan idealnego brzucha utrzymam, gdyż mój tryb życia nie sprzyja regularnym wizytom na silowni.
dziewczyny! znalazłam zatem zupełnie inny sposób- uwaga - liposukcja brzucha :D co wy na to ?

z chir-plas.pl :
Przebieg zabiegu
Zabieg polega na odessaniu tłuszczu i przemodelowanie danej okolicy i odbywa się w kilku etapach. Pierwszy z nich polega na ostrzyknięciu tkanki tłuszczowej roztworem znieczulającym, kolejne to tunelizacja i eliminacja (odessanie) uszkodzonych w czasie zabiegu komórek tłuszczowych. W trakcie jednego zabiegu bezpiecznie można usunąć 3,5 litra tłuszczu.

możliwe powikłania nie wyglądają za ciekawie:
Możliwe powikłania
Najcięższe powikłania to zator tętnicy płucnej i zator tłuszczowy. Powikłaniom można zapobiegać stosując odpowiednie leki i zabiegi, dlatego bardzo ważne jest bezwzględne przestrzeganie zaleceń lekarza.


no i koszty...
brzuch: 7000 PLN - w tym cena zabiegu, znieczulenia ogólnego, pobytu w klinice (1 doba), opatrunków i wizyt kontrolnych



calkiem niezle ale przecież zbliżają się święta :D
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: princesita »

jak wam podoba się ta opcja ? znacie kogoś kto się poddał takiemu zabiegowi?jak wrażenia?
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: basia »

Dziewczyny, aż tak wam się nie chce poruszać i trochę brzuszków porobić ? Nie idźcie na łatwiznę :)
Paulinka
Posty: 22
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:35

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: Paulinka »

dokladnie basia ! zgadzam sie, co wy myslicie że kilka cięć i płaski brzuch się pojawi ot tak ? nic w życiu łatwo nie przychodzi, ja na swój brzuch pracuje, nie idę na łatwiznę i mam sie teraz przynamniej czym pochwalić
Awatar użytkownika
princesita
Posty: 43
Rejestracja: 06 wrz 2010, 21:05

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: princesita »

zgadzam , się zgadzam ! śpieszy wam się do blizn? myślicie że łatwo się dochodzi do siebie po takiej operacji? dziewczyny !
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: Kenza »

7 tys. zł - jeśli stać Cię na tą operację, to tym bardziej stać Cię na siłownię i nie mów mi że Twój tryb życia temu nie sprzyja, bo większość osób które chodzą na siłownię mają mało czasu, więc nie szukaj wymówek i sio na siłownię! :) Owszem liposukcja jest dla takich kobiet jak Ty - szczupła, ale z "trudnym" brzuszkiem, który nie chce Cię opuścić.
Jeśli nadal myślisz o tej operacji to mam podstawowe pytanie: czy jesteś zdrowa? Nie zapominaj, że to jest warunek konieczny.
przeciwwskazania to: cukrzyca, choroby układu oddechowego i układu krążenia, nadczynność tarczycy, zaburzona krzepliwości krwi, oraz żylaki.

PS. Polecam Ci pasy wyszczuplające. Ja mam taki pas, używam i mam wcięcie w talii i płaski brzuszek, ale dodam że ćwiczę przy tym też.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: Eewa »

Wymądrzamy się tu że ćwiczenia itd. ale bywa tak że nawet ćwiczenia z osobistym trenerem nie doprowadzają brzucha do ideału. Też nie jestem fanem plastyki ale kurcze no wszystko jest dla ludzi
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: Kenza »

Mnie po prostu zniechęca sam przebieg, technika wykonania tej operacji. Zanim się na nią zdecydujecie obejrzyjcie na youtube czy różnych portalach medycznych jak to wygląda. :roll: ble
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: olivia »

Moja koleżanka urodziła 3 miesiące temu bliźniaki. Nie pracuje, zajmuje się dzieciaczkami i sobą... próbuje wrócić do dawnej, świetnej! sylwetki ale brzuch dalej wygląda jak sflaczała piłka, z której ktoś wypuścił powietrze. :? Już nie mam siły jej okłamywać, że wcale nie widać tego zbiornika tłuszczu :? nie chce jej martwić, bo dziewczyna i tak dalej śpi po parę godzin bo bliźniaki ryczą pół nocy, ale może doradzić jej plastykę brzucha? Dziewczyna się załamuje wyglądem swojego brzuszka, żal mi jej, a jej mąż zarabia tyle, że taka operacja dla nich to pryszcz. Myślicie, że doradzając tą operację nie obrażę jej? Poza tym, nie wiem czy nie istnieją jakieś przeciwwskazania do takiej operacji? Tak, jak pisałam, od porodu minęło dopiero 3 miesiące.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: płaski brzuch szybko ;)

Post autor: lemur »

Użyj argumentów - pokaż zdjęcia z efektami plastyki brzucha, może to ją przekona. Chociaż operacja to zawsze ostateczność. Mam koleżanki po ciążach i mają świetne figury! Pracowały na to dłużej niż 3 miesiące, ale teraz są w lepszej kondycji i są bardziej atrakcyjne niż kiedyś ;) Co do przeciwwskazań -to są takie same jak w przypadku innych operacji i znajdziesz je w osobnym wątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plastyka brzucha”