REGULAMIN FORUM PRZEWODNIKA URODY

To jest dział forum w którym można znaleźć ogólne zasady poruszania się po forum.
maszka
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2010, 12:35

REGULAMIN FORUM PRZEWODNIKA URODY

Post autor: maszka »

Witamy na forum Przewodnika Urody!

Znalazłaś/znalazłeś się w miejscu, gdzie dyskutujemy o urodzie, zdrowiu i o wszystkim, o czym w danej chwili mamy ochotę porozmawiać. Chcemy poznać Twoje opinie, przemyślenia na tematy przez nas poruszane, z niecierpliwością czekamy na nowe wątki, które poddasz pod dyskusje.
Jesteśmy tu po to, by się czegoś dowiedzieć oraz podzielić się już posiadaną przez nas wiedzą. Na tym forum nie tylko rozmawiamy. Tworzymy także społeczność. Społeczność „beauty”.

REGULAMIN
1. Dostęp do forum, możliwość umieszczania na nim postów oraz zakładania wątków tematycznych posiadają zarejestrowani użytkownicy forum.
2. Administratorzy oraz moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści postów umieszczanych przez innych użytkowników.
3. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za umieszczane przez siebie treści.
4. Administratorzy i moderatorzy zobowiązani są do usuwania wszelkich treści, które zostaną uznane za obraźliwe, wulgarne, bądź niezgodne z normami społecznymi lub obowiązującym prawem.
5. Użytkownicy forum wraz z zarejestrowaniem na forum zobowiązują się do nie umieszczania obraźliwych, wulgarnych, obscenicznych, zawierających groźby, niezgodnych z prawem treści.
6. W przypadku złamania przez użytkowników punktu 4, administratorzy mają prawo do usunięcia użytkownika z forum Przewodnika Urody, a także do zawiadomienia odpowiednich władz.
7. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do blokowania adresów IP należących do uczestników Forum, którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia regulaminu.
8. Dane osobowe udzielone przez użytkownika w procesie rejestracji będą wykorzystywane tylko na potrzeby forum Przewodnika Urody, nie będą przekazywane innym podmiotom gospodarczym, firmom czy osobom fizycznym.
9. Posty mające charakter reklamowy będą usuwane z forum Przewodnika Urody. Użytkownicy notorycznie umieszczający treści promocyjno-reklamowe zostaną zablokowani.
10. Posty reklamujące inne fora będą usuwane przez administratorów oraz moderatorów.
11. Przy umieszczaniu nowych tematów należy kierować się wyznaczonymi kategoriami tematycznymi na forum i umieszczać je w odpowiednich działach.
12. Tytuł nowego wątku powinien odnosić się do zakresu tematycznego, jakiego będzie dotyczył.
13. Powtarzające się wątki będą usuwane z forum.
14. Użytkownicy zobowiązani są respektować prawa autorskie. Treści zamieszczane przez użytkowników, do których nie posiadają oni praw autorskich, winny być opatrzone adresem źródła, skąd zostały pobrane.

Zapraszamy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Regulamin”