Krem pod oczy

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: Krem pod oczy

Post autor: trudi »

Ja nakładam rano i wieczorem, czasem też w ciągu dnia. Żel ze świetlikiem z arniką, chyba ten mam - jest świetny jak wstajesz i masz spuchnięte oczy. Uwielbiam te małe flos-lekowe żele. A kremy przeciwzmarszczkowe? Na co zwracać uwagę?
Awatar użytkownika
anastazjaa
Posty: 13
Rejestracja: 19 paź 2012, 11:43

Re: Krem pod oczy

Post autor: anastazjaa »

Ja pod oczy stosuje tego samego kremu co do twarzy i jest ok. Ewentualnie maści z witaminą, lub kremu bambino. O właśnie ... musze sobie kupic bo mi sie skonczył :)
liquid100
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:02

Re: Krem pod oczy

Post autor: liquid100 »

@trudi - co do flos-leku zgadzam się w 100%. Co prawda nie uzywałam (jeszcze!) arnikowego, ale ten żel ze świetlikiem zdaje egzamin. Wybrałam akurat ten, bo jakos tak świetlik przede wszystkim kojarzył mi się z oczami. Mówisz, że arnikowy też super - wypróbuję :)
InstytutGlamour
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2012, 07:28

Re: Krem pod oczy

Post autor: InstytutGlamour »

Ziaja ale tez firma AA ma w swojej ofercie kremy pod oczy i podobno działają. Są bardzo delikatne i na pewno ci nie zaszkodzą.
Awatar użytkownika
sasetka
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:24

Re: Krem pod oczy

Post autor: sasetka »

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry pod oczami, to ja jestem wierna od dłuższego czasu jednemu kosmetykowi, którego nie zamieniłabym na żaden inny. Jest to SERUM POD OCZY firmy Gal, który wpływa korzystnie na równowagę wodno-lipidową skóry wokół oczu i likwiduje zmarszczki. Jest w formie kapsułek, z których wyciska sie olejek i wciera w skórę, dla mnie jest niezastąpiony.

Obrazek
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: Krem pod oczy

Post autor: dalia »

Tej chemii tak bardzo się nie bójmy. :) Ja polecam zwykły świetik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”