Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Zakupy to nieodłączna część naszego życia. W tym temacie warto wymienić się doświadczeniami i pomóc sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Post autor: Kenza »

Jakie znacie fajne, godne polecenia sklepy odzieżowe we Wrocławiu? ja od siebie polecam AE Woman na ul. Oławskiej zarówno poziom 1 jak i -1 na którym znajdziemy wyprzedać ciuszków w bardzo niskich cenach. Jakość dobra, zawsze jak tam kupuję jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić. Ostatnio kupiłam tam leginy z cekinami za 9 zł! Można dorwać sukienki za 20-50 zł.
Polecam też New Look w Renomie, często mają fajne wyprzedaże butów - ale zazwyczaj cena zależy też od rozmiaru. Rozmiarówki skrajnie niskie lub skrajnie wysokie są najtańsze.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Post autor: dafne »

Outlet Factory :) masa fajnych sklepów w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Post autor: Kenza »

Zapomniałam jeszcze wspomnieć o TK Maxx w renomie - piękne rzeczy tam można kupić i to zarówno w dziale damskim jak i męskim. Można tam nabyć ciuszki światowych marek po naprawdę niskiej cenie. Polecam. ;)
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Post autor: olivia »

Mówiąc o AE Woman - mają też piękne torebki! tylko trzeba wejść na ten poziom 0 ten przy ulicy Oławskiej i tam w środku są schody do części sklepu z torebkami. Ceny ok. 60-200 zł a wzory naprawdę interesujące.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Fajne sklepy z ciuchami, butami, torebkami we Wrocławiu

Post autor: Eewa »

Jeśli chodzi o buty to ja lubię robić zakupy w "pantofelku" przy ul łokietka we Wrocławiu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ruszamy na zakupy!”