zrekonstruować dziewicę ?:/

leczenie skrzywień prącia, stulejka, za krótkie wędzidełko, pogrubienie członka, przedłużenie członka, wstawianie sztucznego jądra, plastyka pochwy, plastyka punktu G, zmniejszenie warg sromowych, obrzezanie, wycięcie błony dziewiczej, odtworzenie krocza
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: Kenza »

Wytłumaczeniem dla tej operacji może być też religia. Muzułmanki muszą być czyste dla swych mężów i słyszałam że one sobie często rekonstruują błonę, bo boją się zlinczowania albo innej kary za rzekomą nieczystość.

Poza tym znalazłam dla was ten artykuł o którym pisałam jakiś czas temu - nie Fakt, ale Super Express:

"Pani Dorota (40 lat) z Warszawy od dziewięciu lat jest szczęśliwie zamężna z młodszym o 8 lat Markiem. Mają 6-letniego synka, Piotrusia. Wszystko wydawałoby się piękne, gdyby nie jeden problem, który męczy kobietę.

Pani Dorota żałuje, że nie zachowała dla swojego męża cnoty. Dziewictwo straciła z pierwszą miłością, Kazikiem, który, jak go teraz opisuje z perspektywy czasu, chciał tylko jednego - seksu.

„I choć wydawać by się mogło, że nie powinnam chcieć od życia niczego więcej, nagle poczułam, że muszę naprawić błąd sprzed lat. Niestety, o wszystkim mogłam powiedzieć tylko mojemu mężowi. Zrozumiałam, że choć do tej pory moja mama wspierała każdą moją decyzję, to dążenia do ponownego bycia dziewicą mogłaby nie zrozumieć. Zdecydowałam, że po raz pierwszy w życiu lepiej będzie, jeśli nie powiem mojej mamie prawdy" - opowiedziała „Super Expressowi" bohaterka artykułu.

Lekarze mogą dokonać zabiegu rekonstrukcji błony dziewiczej. Pani Dorota znalazła informacje na ten temat w Internecie. Wybrała już klinikę. Decyzją żony zachwycony jest pan Marek, który nie może wyjść z podziwu dla odwagi żony:

„Co tu dużo mówić, kiedy usłyszałem o pomyśle Doroty, byłem w szoku. Nie sądziłem, że spotka mnie tyle szczęścia, że znajdzie się w moim życiu kobieta gotowa do takich poświęceń. Dlatego obiecuję, że będę ją wspierał przed operacją i nie opuszczę jej nawet na krok tuż po zabiegu".

Zabiegi rekonstrukcji błony są bardzo popularne w krajach arabskich, gdzie kobietom, które straciły przedwcześnie dziewictwo, może grozić surowa kara, łącznie z ukamieniowaniem.
"
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: dafne »

No to jest argument (mam na myśli przekonania religijne a nie rozumowanie pani Doroty). Kurcze w naszej kulturze (chrześcijańskiej)jakby stało się oczywiste że 20 latka to już nie dziewica. Aż trudno sobie wyobrazić że są jeszcze zakątki na tym świecie, gdzie za brak błony dziewiczej grozi... nawet śmierć...
Awatar użytkownika
boxxy
Posty: 27
Rejestracja: 15 mar 2011, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Rekonstrukcja błony dziewiczej

Post autor: boxxy »

Witam. Dla mnie też to bardzo kontrowersyjny zabieg - jednak proszę też zwrócić uwagę, że rekonstrukcję przeprowadza się nie tylko ponieważ kobieta była niewierna lub miała innych partnerów wcześniej.

Często taki zabieg można przeprowadzić po GWAŁTACH i tutaj nie ma nic dziwnego. Przykładkowo nastolataka może być zgwałcona i wówczas może chcieć mieć znowu błonę dziewiczą. Nie tylko ze względów fizycznych ale również psychicznych. Dodatkowo błona dziewicza zabezpiecza przed dostawaniem się różnych drobnoustrojów do wewnątrz. Ale tutaj to chya jakiś lekarz mógłby się wypowiedzieć.

Wiem że taki zabieg można zrobić we Wrocławiu w klinice multiMedica. Zabieg podobno trwa 1 dzień. Nie jest skomplikowany. Cytat ze strony
"REKONSTRUKCJA BŁONY DZIEWICZEJ
Ten rzadko spotykany zabieg mamy w swojej ofercie już od kilku lat. Nie jest w naszym kraju tak popularny jak np. w Niemczech.
Zgłaszają się pacjentki, które z różnych przyczyn maja przerwana błonę dziewiczą a zależy im na jej odtworzeniu.
Mamy opracowana technikę operacji która rekonstruuje śluzówkę.
Zabieg trwa ok. 2 godzin, jest wykonany w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka przebywa po zabiegu 1 dobę w klinice."

Sprawy religijne też tuaj mają wiele do znaczenia.
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: zrekonstruować dziewicę ?:/

Post autor: mirandas »

ehh ja współczuje dziewczyną po gwałtach dlatego takie zabiegi wg mnie dla nich powinny być nawet refundowane, jeżeli to się im pozwoli szybciej z tego wszystkiego pozbierać i otrząsnąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PLASTYKA NARZĄDÓW PŁCIOWYCH”