sz├│stka weidera

Czy brzuszki rzeczywi┼Ťcie wyrze┼║bi─ů mi─Ö┼Ťnie brzucha? Ile przysiad├│w pozwoli zredukowa─ç cellulit? Podzielmy si─Ö sprawdzonymi zestawami ─çwicze┼ä na zgrabn─ů sylwetk─Ö.

sz├│stka weidera

Postby basia » 01 Sep 2010, 20:46

znalaz┼éam sobie sz├│stke weidera na internecie jako spos├│b na p┼éaski brzuch, tak mnie co┼Ť wzi─Ö┼éo po wakacjach, chc─Ö powr├│ci─ç do sylwetki nastolatki :P czy warto si─Ö m─Öczy─ç? skuteczne to ?
wydaje si─Ö by─ç strasznie proste ...i niem─Öcz─ůce
basia

Re: sz├│stka weidera

Postby mvp » 06 Sep 2010, 19:50

z sz├│stk─ů weidera jest tak, ┼╝e kszta┼étuje "kaloryfer" :D czyli rze┼║bi mi─Ö┼Ťnie natomiast nie licz na to, ┼╝e spalisz oponk─Ö hehe t┼éuszczyk zlikwidujesz tylko i wy┼é─ůcznie przez ─çwiczenia aerobowe, niestety. pozginanie si─Ö 20min dziennie nie da Ci zamierzonego efektu, wysili─ç si─Ö trzeba :d :evil:
mvp

Postby basia » 06 Sep 2010, 20:08

a co to znaczy aerobowe ???? bo już zgłupiałam !! czyli nie opłaca się tak likwidować tłuszczu na brzuchu ? ehh chyba nie ma na to żadnej metody :( :oops:
basia

Postby princesita » 06 Sep 2010, 21:37

basia wrote:znalaz┼éam sobie sz├│stke weidera na internecie jako spos├│b na p┼éaski brzuch, tak mnie co┼Ť wzi─Ö┼éo po wakacjach, chc─Ö powr├│ci─ç do sylwetki nastolatki :P czy warto si─Ö m─Öczy─ç? skuteczne to ?
wydaje si─Ö by─ç strasznie proste ...i niem─Öcz─ůce

sz├│stka weidera nie m─Öcz─ůca? oj basia wida─ç ┼╝e si─Ö nie znasz na ─çwiczeniach !! :shock: to jest cholernie m─Öcz─ůce, po tygodniu wyplujesz sobie p┼éuca :o a po dw├│ch zaczniesz mdle─ç haha nie no mo┼╝e a┼╝ tak nie , ale weider daje wycisk i to wcale nie taki ma┼éy, nie wiem sk─ůd ci si─Ö wzi─Ö┼éo to przekonanie ┼╝e to jest strasznie proste. czu─ç mi─Ö┼Ťnie, trzeba to robi─ç w tempie, nie przekracza─ç 20minut, nie jest takie proste. ja pad┼éam w trzecim tygodniu na pocz─ůtku. a opony i tak tak nie stracisz
princesita

Postby basia » 07 Sep 2010, 09:53

no to jakie to s─ů te ─çwiczenia aerobowe ? nie no chyba nie zemdlej─Ö, bez przesady, po setce brzuszk├│w ? taka s┼éaba nie jestem :twisted:
basia

Postby basia » 07 Sep 2010, 09:58

na ─çwiczeniach si─Ö z nam ! chodzi┼éam na fitness regularnie dwa lata, na pilates tak┼╝e, wi─Öc wiem co m├│wi─Ö. po tygodniu opowiem wam jak moje przygody sz├│stk─ů Weidera. T┼éuszczyku nie zrzuc─Ö, ale mi─Ö┼Ťnie wyrobi─Ö :P
basia

Postby mvp » 07 Sep 2010, 11:44

princesita mog┼éabys wyja┼Ťni─ç lepiej na czym polegaj─ů cwiczenia aerobowe, a nie zarzuca─ç komu┼Ť niewiedz─Ö :? cwiczenia aerobowe spalaj─ů t┼éuszcz. dzieje si─Ö to poprzez dostarczanie du┼╝ej ilo┼Ťci tlenu do organizmu. zatem wszystkie ─çwiczenia, dzi─Öki kt├│rym duuu┼╝o i g┼é─Öboko oddychamy, mog─ů by─ç okre┼Ťlane jako aerobowe - rower, bieganie, p┼éywanie. to s─ů sposoby na pozbycie si─Ö t┼éuszczu, a 6 weidera, zestaw nie┼éatwy, pozwoli nam wyrobi─ç mi─Ö┼Ťnie. tak┼╝e jak wida─ç - nic ┼éatwo nie przychodzi, trzeba si─Ö rusza─ç :)
mvp

Postby Alaska » 08 Sep 2010, 22:16

Je┼Ťli mia┼ébym Ci co┼Ť polecic na brzuch to tylko 8 minut ABS, znajdziesz na youtube, do tego 8 minut buns- super popwawia wyglad pupy i ud. Przerabia┼éam 6 weidera i w por├│wnaniu do ABS├│w by┼éy dla mnie bardziej mecz─ůce, a i efekt├│w nie widzia┼éam ┼╝adnych. Spr├│bowa─ç mo┼╝esz te┼╝ z hula hop z magnesem weglowym. Tu niestety nie wytrwa┼éam zbyt d┼éugo bo po 30 minutach ci─ůg┼éego kr─Öcenia robi─ů si─Ö siniaki :lol: . Poza tym zawsze kiedy juz znajd─Ö chwil─Ö dziecko pcha si─Ö pod k├│┼éko :D
Alaska

Postby shania » 20 Sep 2010, 21:15

ojej mam nadzieję że dziecko nie oberwało kółkiem ani razu ?;)

ja wam powiem, ┼╝e najlepiej sprawdza si─Ö ... wykupienie karnetu na fitness :D
wydana kasa sprawia, ┼╝e pojawia si─Ö motywacja, porz─ůdny wycisk daje efekty lepsze ni┼╝ ─çwiczenie w domu - czasem za kr├│tkie, czasem dajemy sobie jakie┼Ť ulgi, czasem si─Ö nie chce, czasem kto┼Ť przerwie.
a tak z karnetem idziemy pom─Öczy─ç si─Ö godzin─Ö i brzuszek sam si─Ö robi ;)
shania

Postby Lena » 28 Oct 2010, 15:06

Basiu trening aerobowy,to inaczej trening kondycyjny. Dok┼éadnie rzecz ujmuj─ůc chodzi o zwi─Ökszenie og├│lnej sprawno┼Ťci naczyniowo - sercowej, czyli popraw─Ö wydolno┼Ťci organizmu. Jazda na rowerze, bie┼╝nia, stepper, nawet koszenie trawnika, wszystkie te aktywno┼Ťci przyspieszaj─ů kr─ů┼╝enie i bicie serca, dzi─Öki temu efektywniej spalamy t┼éuszcz. Co wa┼╝ne trening aerobowy wcale nie wymaga od nas wielu powt├│rze┼ä, a jedynie energiczno┼Ťci :)
Lena

Website: http://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Return to ÔÇť%sÔÇŁ Zestawy ─çwicze┼ä

Valid XHTML 1.0 Strict