szóstka weidera

Czy brzuszki rzeczywiście wyrzeźbią mięśnie brzucha? Ile przysiadów pozwoli zredukować cellulit? Podzielmy się sprawdzonymi zestawami ćwiczeń na zgrabną sylwetkę.
Awatar użytkownika
basia
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:38

Re: szóstka weidera

Post autor: basia »

zatem do roboty :) ja już ćwiczę "aerobowo", któraś tez może zaczęła?
walczę z oponką, wiosna niby daleko, ale minie raz dwa i się znowu będzie trzeba pokazać w obcisłych t shirtach :lol:
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: szóstka weidera

Post autor: Lena »

basia pisze:zatem do roboty :) ja już ćwiczę "aerobowo", któraś tez może zaczęła?
walczę z oponką, wiosna niby daleko, ale minie raz dwa i się znowu będzie trzeba pokazać w obcisłych t shirtach :lol:


Ja się zabieram, jak pies do jeża, ale postanowiłam dzisiaj wskoczyć na rowerek i zacząć ćwiczyć. Piszesz, że do wiosny daleko, niby tak, ale ja np. mam tak, że im zimniej i ciemniej, tym ja więcej jem i śpię, prawdziwy niedźwiadek :lol:
więc do roboty :D
BeeBee
Posty: 14
Rejestracja: 16 lis 2010, 21:03

Re: szóstka weidera

Post autor: BeeBee »

ćwiczenia aerobowe na jesień - zgrabianie liści ! naprawde to robie , mam mały ogródek ale dziwnym trafem strasznie dużo drzew wiec i lisci i to troche smieszne ale biegam z grabiami i cwiczenie aerobowe jak znalazł i wzmacniam bicepsy :D
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: szóstka weidera

Post autor: coralie »

6weidera wcale nie jest łatwa! Ja przed tymi ćwiczeniami nie ćwiczyłam jakoś bardzo brzucha, dlatego trening był dla mnie bardzo obciążający. Miałam nadwerężone mięśnie karku. Pamiętam, że kiedy dochodziłam do końcowych etapów to umierałam... tam było po kilkaset powtórzeń ćwiczenia a ja wysiadałam po 150. Szóstka była trudna nawet dla mojego kolegi, który regularnie chodzi na siłownię, więc to co na początku tematu pisałyście, jest dla mnie jakąś abstrakcją.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: szóstka weidera

Post autor: JolaZ »

Ja nawet nie zabierałam się do szóstki. Jak zobaczyłam zestaw ćwiczeń, wiedziałam że nie dam rady póki co. Za słaba kondycja.
gosia7
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2011, 10:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: szóstka weidera

Post autor: gosia7 »

jedyny minus to to ... że te ćwiczenia tak dlugo sięę robi.... tragedia przy 15 dniu lezysz i robisz te ćwiczenia przez godzine :o troche to monotonne :?
malpiatka168
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:13

Re: szóstka weidera

Post autor: malpiatka168 »

Moim zdaniem tylko bierznia i tak z 10 km 4 razy w tygodniu po 2 miesiącach masz płaski brzuch jak decha :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zestawy ćwiczeń”