Gdzie kupujecie perfumy ?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Eewa »

Jeśli tak jak ja jesteście fankami zapachu green tea Elizabeth Arden to teraz pojawiły w drogeriach promocje, które mogą Was zainteresować. W superpharm jeśli wyda się ponad 100 zł na wodę perfumowaną czy toaletową to green tea 30 ml jest za 19,90! (normalna cena: ok. 150 zł). Z kolei w drogerii natura widziałam że woda toaletowa green tea aż 100 ml była za 59 zł.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: JolaZ »

O! dobrze, że mówisz, ja lubię ten zapach to chyba wybiorę się do natury, bo taka 100 ml buteleczka edt. to mi starczy na długo :) dzięki za info!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: megan »

Ja też zawsze kupuję w SuperPharm bo nigdzie indziej nie ma tak dużych promocji.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: kotsimon »

Czy kupowałyście już wodę toaletową czy perfumowaną na internecie? Znalazłam na allegro aukcje niby z oryginalnymi perfumami, pochodzącymi z likwidowanej drogerii. Ceny? No na przykład 50 zł za 100 ml Coco Chanel Mademoiselle. Sprzedający zastrzega, że jeśli kupujący nie będzie zadowolony z zapachu to ma kilka dni na odesłanie flakonu i zażądanie zwrotu pieniędzy, ale przecież to tak nie działa! Z tego co wiem, to gdy raz otworzysz zakupione dobro to już nie możesz go zwrócić! Czy ktoś z Was posiada doświadczenie w takich zakupach?
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: olivia »

Ja chyba bym nie ryzykowała, szkoda pieniędzy. Moja koleżanka pracowała kiedyś w call center i sprzedawała koszulki nocne, piżamy i bieliznę. Zwierzchnik kazał jej mówić klientom, że będą mogli zwrócić np. biustonosz, jeśli rozmiar okaże się nie ten, a tak naprawdę kiedy klientki zamówiły, zapłaciły i otworzyły przesyłkę to koniec... nie było już żadnych zwrotów! Dlatego właśnie, bałabym się zamawiać takie perfumy. Wiele drogerii wyprzedaje swoje kosmetyki na aukcjach, ale nie stosują aż tak dumpingowych cen! Dlatego ostrzegam Cię, przed takimi zakupami.
Lirene
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:17

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Lirene »

Można bez problemu zwrócić towar zakupiony w sieci w ciagu 10 dni i sprzedawca nie ma prawa nam odmówic.
murfi
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2011, 10:57

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: murfi »

Ja za zwyczaj kupuję 2 rodzaje perfum. jedne tańsze do użytku codziennego, drugie droższe na specjalne okazje. drogie perfumy, o ile mam taką możliwość staram się kupić podczas wycieczki w sklepach wolnocłowych. Jeżeli akurat nigdzie nie wyjeżdżam to kupuję w renomowanej drogerii jak np. douglas. Ostatnio jednak spędzałam z solegro wakacje w Egipcie i kupiłam aż dwie buteleczki Code Armani. powinno wystarczyć na jakiś czas.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: Kenza »

Ja robię podobnie, z tym że u mnie tańsze perfumy to perfumy dzienne, a te drogie perfumy przeznaczam na randki i inne szczególne wieczory, ale są to zapachy typowo na wieczór-piżmowe, aromatyczne, ciężkie.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: coralie »

murfi pisze:Ja za zwyczaj kupuję 2 rodzaje perfum. jedne tańsze do użytku codziennego, drugie droższe na specjalne okazje. drogie perfumy, o ile mam taką możliwość staram się kupić podczas wycieczki w sklepach wolnocłowych. Jeżeli akurat nigdzie nie wyjeżdżam to kupuję w renomowanej drogerii jak np. douglas. Ostatnio jednak spędzałam z solegro wakacje w Egipcie i kupiłam aż dwie buteleczki Code Armani. powinno wystarczyć na jakiś czas.

Ja też kilka cennych flakoników nabyłam w sklepach wolnocłowych, ale to było w zeszłym roku. W tym roku, będąc za granicą zawiodłam się, bo okazało się, że sklepy wolnocłowe wcale już nie są takie opłacalne... Przekalkulowałam sobie i doszłam do wniosku, że już mi się nie opłaca kupować tam perfumy.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Gdzie kupujecie perfumy ?

Post autor: lorna »

Ja nie kupuję perfum w internecie bo nie ufam ale znam wiele osób, które kupują tylko na allegro a sephore czy douglasa odwiedzają w celach testowych, żeby poznać i wybrać zapach. Ja może nie cierpię na nadwyżkę pieniędzy, ale cierpliwie czekam na promocje w sephorze i łapię okazję. Czasami też Superpharm- tak jak piszecie, ma takie promocje, że nie opłaca się szukać na allegro.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”