Perfumy naturalne?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Perfumy naturalne?

Post autor: dafne »

Jest taka strona indyjskibazar i tam można kupić perfumy naturalne w kremie, oto opis: Perfumy Song of India powstały na bazie mieszanki ekstraktu z ziół oraz naturalnych olejków zapachowych wzbogacone wyciągiem z Aloe Very i oleju z pszenicy. Skład: Natural Essential Oils, Tea Tree Oil, Wheatgerm Oil, Aloe Vera Extracts, Vitamin-E, Beeswax, Vegetable Wax. Cenaa: 9 zł.
Istnieją także perfumy w kostce, które można np. włożyć do szuflady z bielizną i super pachną ale można ich używać też jako dezodorantu w kostce. Znalazłam je na stronie darmaroko. Wyglądają jak mydła w kostce.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Perfumy naturalne?

Post autor: olivia »

Znalazłam coś fajnego, zapomniałam Wam o tym napisać. Istnieją w 100% naturalne perfumy Honore des pres np. zapach "Love les carottes" :D jak nazwa wskazuje zdaje się że o zapachu marchewki:D albo "love coconut" Minusem są ceny - 50 ml flakon to ok. 300 zł ale można też kupić 5 ml na pocieszenie :D za ok. 30 zł.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Perfumy naturalne?

Post autor: dafne »

Niestety kiedy już coś jest organiczne to zwykle sporo kosztuje. Ciekawa ta oferta. Są i wody toaletowe i perfumowane. Nie mam pojęcia czy zapach marchewki może dodać kobiecie uroku, jak któraś z Was się skusi na zakup to dawać opinie!
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Perfumy naturalne?

Post autor: Eewa »

A czy ktoś z Was próbował naturalnej wody różanej? Otrzymuje się ją podczas destylacji olejków eterycznych przy pomocy pary wodnej. Ten produkt nie tylko daje piękny zapach róż ale jest też przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, zmęczonej, wrażliwej, a także starzejącej się i z pajączkami naczyniowymi. Woda różana łagodzi podrażnienia i wygładza, tonizuje, regeneruje naskórek, odświeża i stymuluje naturalny proces odnowy komórkowej. Warto to mieć!
Dla mnie najważniejsze są te właściwości pielęgnacyjne, bo mam skórę wrażliwą, w dodatku z naczynkami
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Perfumy naturalne?

Post autor: JolaZ »

A czy wodę różaną można kupić w jakiejś zwykłej drogerii? Gdzie (poza sklepami internetowymi) można ją dostać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”