Perumy na prezent?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Perumy na prezent?

Post autor: JolaZ »

Ja zawsze się zastanawiam czy zapach perfum powinien się podobać bardziej mi czy mojemu mężczyźnie, bo jak by nie było to dla niego chcę być piękna i pachnąca. Z drugiej strony czasami jak się wyśle faceta na zakupy do drogerii to strach pomyśleć co przyniesie, to trochę jak wysłać kobietę po części do samochodu. ;)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

No weź! Zapach wybieraj dla siebie! To jaki zapach wybierzesz, nie jest bez znaczenia. Intuicyjnie dobieramy takie zapachy które dobrze wyrażają nasz charakter, sposób bycia. A Jemu ma się podobać to jak pachniesz i koniec.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Perumy na prezent?

Post autor: lemur »

Dzisiaj w rossmanie natrafiłam na perfumy Just Cavalli - wersja damska i męska. Piękne zapachy takie w sam raz na lato no i marka - Roberto Cavalli robi wrażenie. Bardzo ciekawe takie płaskie "pudełkowate" opakowanie. Cena ok. 100 zł
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Hanka »

Ja uważam, że perfumy to bardzo dobry prezent. Zdarzyło mi się zrobić taki prezent mojemu mężczyźnie. Na szczęście znam dobrze jego gust więc był zadowolony. A raz kupiłam mu takie, o których wiedziałam, że bardzo mu się podobają - był to Hugo Boss, sprzedawany w tym szarym pudełku, już niestety nie pamietam jak dokładnie się nazywały. Ale sobie wolę wybierać i kupować sama.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Perumy na prezent?

Post autor: coralie »

Moim zdaniem perfumy są trafionym prezentem nawet jeśli nie trafi się w zapach i gusta obdarowanego. Ja dostałam już parę flakonów, które po prostu... zachomikowałam i później sprezentowałam komuś innemu. Zwłaszcza jeśli to kosztowne perfumy to warto je zachować i dać komuś, komu przypadną do gustu.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

Porządne perfumy nie zmarnują się, to prawda, ale ktoś kto dostanie takie perfumy, które zupełnie do niej/niego nie pasują, może poczuć się zawiedzony(-a). Jeśli to ktoś bardzo bliski np. mąż/żona, matka/ojciec to wypadałoby wiedzieć, co lubi
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Perumy na prezent?

Post autor: dafne »

Ja to zawsze się cieszę, kiedy dostaję perfumy w prezencie. Mężczyźni często nie trafiają w nasze gusta, jeśli chodzi o ciuchy i kosmetyki i mnie to wcale nie dziwi, ani mi nie jest przykro, kiedy mój chłopak kupi coś, co nie do końca mi pasuje. On wie o mnie wszystko, ale nie ma wyczucia mojego stylu i to mi nie przeszkadza. Poza tym, jak perfumy są porządne, drogie, dobrej firmy to prawie zawsze pachną niesamowicie. No chyba że facet wybierze słodki zapach dla lolitki - takiego bym nie chciała. ;)
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Perumy na prezent?

Post autor: lemur »

Widziałyście już może jakieś fajne zestawy kosmetyków na święta? Wolałabym kupić prezenty trochę wcześniej, żeby zaoszczędzić i przede wszystkim nie panikować dzień przed Wigilią. Kompletnie nie mam czasu chodzić po sklepach - temu poradźcie - czy w douglasie i sephorze ewentualnie superpharm, rossmannie kupie już coś fajnego?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Eewa »

Jeszcze za dużo takich świątecznych promocji nie ma, ale jak tylko grudzień się zacznie sklepy zasypią nas propozycjami. Póki co widziałam w Sephora komplety świąteczne zapachu Amor Amor Forbidden KISS. Dla kobiet w zestawie jest ładny pamiętnik.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Perumy na prezent?

Post autor: kiziamizia »

W rossmanie można zamówić przez internet zestawy świąteczne i paczka zostanie dostarczona do wybranej przez Ciebie drogerii. Ja już mam chętkę na komplet kosmetyków Nina Ricci L'air du Temps.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”