Perumy na prezent?

Podziel się swoją opinią na temat nowych perfum. Nowości oraz skuteczność antyperspirantów.
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Perumy na prezent?

Post autor: adpromo »

OOO JolaZ dzięki za poradę, nie wiedziałem że coś takiego istnieje ehh:) tak to już jest z nami facetami... a czy perfumy kupowane na allegro sa pewne? czy może lepiej przejść się do drogerii?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Perumy na prezent?

Post autor: JolaZ »

Lepiej do drogerii zdecydowanie. Na allegro niekoniecznie oszczędzisz bo jak płacisz za przesyłkę to ta różnica w cenie między aukcją a drogerią zwykle się wyrównuje. Odwiedź chociażby SuperPharm to sieć aptek i drogerii jednocześnie. Znajdziesz je najczęściej w galeriach handlowych. We Wrocławiu jest w Magnolia Park, kiedyś był na ul. Oławskiej ale od paru miesięcy jest nieczynna, nie wiem dlaczego. Nawet w Rossmanie i Drogerii Natura znajdziesz przyzwoite wody perfumowane (bo w perfumy chyba nie mierzysz? - to wydatek nawet 400-500 zł). Wody perfumowane i toaletowe mogą kosztować ok. 100-250 za 50 ml a są dosyć trwałe. Możesz też zobaczyć w salonie Yves Rocher - Kenza pisała o tej marce.
Oczywiście możesz też szukać w Douglas i Sephora ale możesz tam przepłacić! Ja kiedyś kupiłam tą samą wodę toaletową w SuperPharm o 40 zł taniej niż wcześniej w Sephorze!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

Też sądzę że z kosmetykami lepiej nie ryzykować. Zamówisz coś, a potem się okaże że nie pachnie jak oryginał. W dodatku, w drogerii zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspedientki która doradzi Ci zapach właściwy dla Twojej Damy ;) Najlepiej to robią panie w Douglasie i Sephorze jednak. Kiedyś bardzo mi pomogły dobrać zapach dla mojej mamy, bo nie umiałam wybrać odpowiedni dla 60-letniej kobiety. Mama była bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Perumy na prezent?

Post autor: kotsimon »

Ja kiedyś zaryzykowałam i zamówiłam wodę toaletową przez allegro ale byłam zadowolona. Choć przyznaje ze to zawsze jest kupowanie kota w worku.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Perumy na prezent?

Post autor: JolaZ »

Może warto pomyśleć o linii kosmetyków o tej samej nucie zapachowej na prezent. Są takie gotowe zestawy np. żel, balsam i woda perfumowana. Koszt nie jest o wiele większy niż w przypadku samej wody, bo to głównie za nią płacisz. Możesz znaleźć takie serie w sephorze i douglasie, ale nawet w rossmanie już takie mają. Fajna rzecz, ładnie opakowana. Jak dla mnie bardzo fajny pomysł na prezent. ;)
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Perumy na prezent?

Post autor: adpromo »

a taka seria kosmetyków jest dużo droższa? Jaki zapach np. polecacie dla kobiety w wieku 26 lat? Młoda ambitna blondynka, bardzo ładna, co do takiej kobiety pasuje?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Perumy na prezent?

Post autor: Kenza »

Przykładowy zestaw który moim zdaniem pasuje do takiej osoby: Elizabeth Arden 5th Avenue krem do ciała 100ml + balsam do ciala 100ml+ miniaturka 3,5ml + woda perfumowana - 75ml
koszt: ok. 140 zł

Fajny zestaw wypuścił Emporio Armani - tam są 2 wody toaletowe jedna na dzień i jedna na noc (189 zł): http://www.perfumee.com.pl/Giorgio_Armani_Emporio_She__Emporio_Night_wody_perfumowane_2_X_30ml-269.html
Giorgio Armani Emporio She woda perfumowana - 30ml + Giorgio Armani Emporio Night woda perfumowana - 30ml

Myślę że spokojnie znajdziesz taki zestaw za 140-200 zł, ale nie kupuj w ciemno nawąchaj się i sprawdź czy potrafisz sobie wyobrazić tą kobietę w tym zapachu. Mało nam o niej powiedziałeś. Młoda, ambitna ale czy np. spokojna czy bardzo energiczna, szalona czy zrównoważona?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Perumy na prezent?

Post autor: kotsimon »

I jak tam Adpromo? Kupiłeś już prezent? ;) Chyba każda kobieta uwielbia klasykę czyli CHANEL na to słowo każda z nas reaguje zachwytem :D Też mieli jakieś serie z kosmetyczką. Teraz Ci tego nie znajdę na necie, ale widziałam w Sephorze, albo Douglasie.
mirandas
Posty: 36
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:51

Re: Perumy na prezent?

Post autor: mirandas »

Hmm jak moge doradzić to zgodzę się z przedmówczynią kup lepiej cały zestaw kosmetyków dziewczyna się ucieszy zobaczysz.:) czasem fajne promocje są w drogeriach Natura.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Perumy na prezent?

Post autor: lemur »

Dobrze też wyczuć jakie marki kręcą daną kobietę, dla niektórych to ważne czy zapach to naomi campbell, yves rocher, oriflame czy avon czy też armani, dior lub coś innego z wysokiej półki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Perfumy i zapachy”