Jak wybrać puder?

W tym temacie warto jest być na czasie. Jakie są najnowsze trendy w makijażu? Co komu pasuje na jaką okazję? Nie bójcie się pytać!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: lemur »

A co sądzicie o pudrach mineralnych? Podobno składają się wyłącznie z naturalnych minerałów i nie zawierają konserwantów. Słyszałam, że dobrze matują i nie zatykają porów. Czy ktoś z Was używa takich pudrów? Czy naprawdę puder mineralny jest lepszy od takiego zwykłego?
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Eewa »

Puder mineralny składa się ze sproszkowanych minerałów, dla mnie już samo to, że nie zawiera konserwantów jest ważne. Z kosmetykami do makijażu jest trochę tak, jak z jedzeniem - im więcej chemii tym gorzej...
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: karo »

Ja mam puder mineralny utrwalający Danni i jest świetny! poprawia wygląd cery, ładnie matuje i jest niedrogi. Mam też podkład mineralny w pudrze Isadory i też jest super, choć jesgo cena mi się nie podoba...
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: coralie »

Polecam maxi terra puder brązujący z deborah. Nie zatyka porów, nadaje naturalnego koloru, a ponad to ma lusterko, co jest bardzo pomocne. Rozprowadza się równomiernie i nie świeci się, jest matowy. Moim zdaniem zdecydowanie wygrywa z pudrami wzbogaconymi o połyskujące drobinki.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Hanka »

A co sądzicie o pudrze mineralnym ArtDeco? Zanim kupię chciałabym poznać jakieś opinię.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: lemur »

Wiesz co miałam ten puder przez jakiś czas, ale bez jakichś większych rewelacji. Jest w porządku. Ładnie wykańcza makijaż, daje naturalny efekt i nie zatyka porów. Jednak no za tą cenę oczekiwałam cudów :D no bo 90 zł to dla mnie niemało.
Owocowa
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2011, 12:40

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Owocowa »

Hanka pisze:A co sądzicie o pudrze mineralnym ArtDeco? Zanim kupię chciałabym poznać jakieś opinię.


Też jestem ciekawa, ale podejrzewam, że dobry, bo mam podkład z tej marki z serii mineralnej i mi akurat pasuje.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: Kenza »

Z genialnością Art Deco nie ma co przesadzać. Ich kosmetyki są różne - niektóre naprawdę się sprawdzają, a niektóre mają tylko wysoką cenę a nie jakość. Kupiłam kiedyś Silk Touch Powder - miał zapewniać matową buzię, kosztował 90 zł, więc efektu byłam niemal pewna a tu zonk! Kosmetyk do bani! Zero matowienia. Drugi raz bym go nie kupiła.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: joanna »

Z wyborem pudru jest jak z wyborem podkładu - przed zakupem powinno się go nanieść na twarz i wyjść na dwór żeby sprawdzić czy wygląda naturalnie. Niektóre, nawet drogie pudry, znanych firm, dają taki sztuczny efekt - widać drobinki pudru, a tak nie powinno być.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Jak wybrać puder?

Post autor: olivia »

Ja wybierając puder kieruję się pragmatyką - ostatnio preferuje puder prasowany, bo ułatwia mi on poprawki w ciągu dnia. Właściwie to dla mnie puder do tego służy - do poprawiania. Rano nakładam go bardzo mało bo mam matujący podkład, dopiero potem, kiedy czuję, że coś już się starło idę się poprawić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makijaż”