mężczyzna u kosmetyczki?

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: JolaZ »

Wychodzi na to, że faceci traktują wizyty u kosmetyczki jak wizyty u lekarza. :D
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: olivia »

A co myślicie o facetach, którzy się depilują? Mnie to trochę śmieszy, ale mam koleżanki które tego wymagają od swoich partnerów.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: JolaZ »

No bo niektóre dziewczyny mają dziwne wymagania, naoglądają się czegoś w mediach a potem chcą żeby ich chłopcy wyglądali jak ci z ekranu. Mi to się nie podoba i nie sądzę żeby męskie owłosienie było nieestetyczne. Jest jak najbardziej normalne i wygląda dobrze. Wręcz w niektórych przypadkach dodaje mężczyźnie urody i męskości. No wyjątek to owłosione plecy. Taki defekt lepiej wydepilować. :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: Eewa »

Czasami facet który chodzi do kosmetyczki nie ma życia wśród kolegów :D Polacy są jacy są, kolega u kosmetyczki dla nich to kolega-homo. Tu nawet nie chodzi o to co my dziewczyny o tym sądzimy. Niektórzy panowie za nic nie pójdą do kosmetyczki, bo inni faceci by ich za to wyśmiali. :D
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: Kenza »

Mezoterapia skóry głowy jest bardzo pomocna przy łysieniu androgenowym. Oprócz tego słyszałam, że coraz więcej panów po 40., a nawet po 30. wykonuje różne zabiegi przeciwzmarszczkowe. No i są jeszcze zabiegi na nadmierną potliwość!
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: coralie »

Niemal każdy zabieg kojarzony z kobietami może być stosowany przez mężczyzn. Tylko czasami sposób wykonywania zabiegu jest inny, bo też skóra facetów jest inna. Już dawno zauważyłam, że wielu mężczyzn koniecznie potrzebuje zwłaszcza jednego zabiegu: regulacji brwi!! Na ulicach aż roi się od facetów, którzy wyglądaliby trochę lepiej gdyby podzielili tą monobrew na dwa smukłe łuki.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: Kenza »

Oj to prawda. Regulacja brwi u mężczyzn jest moim zdaniem konieczna. Jest prawie tak samo ważna jak regularne golenie zarostu. Wielu panów powinno też pomyśleć o depilacji pleców lub klatki piersiowej.
certyfikowane_piekno
Posty: 16
Rejestracja: 22 cze 2011, 10:15

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: certyfikowane_piekno »

To chyba naturalne, że mężczyźni tak samo jak kobiety chcą dbać o swoje ciało. Nie ma w tym nic niestosownego. Poddają się oni również zabiegom medycyny estetycznej której szeroka oferta usług skierowana jest również do nich.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: Kenza »

No tak, ale dodajmy że takich mężczyzn w Polsce nadal jest niewielu.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: mężczyzna u kosmetyczki?

Post autor: lemur »

Zgadzam się, cokolwiek sobie tutaj mówimy większość Panów nie chodzi do kosmetyczki. Umówmy się - grupa biznesmanów i managerów jest mało reprezentatywna 8-) Myślę, że wielu Panów skorzystałoby chętnie z zabiegów redukujących nadpotliwość, jeśli tylko mieliby większą wiedzę na ten temat i gdyby nie wstydzili się aż tak ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”