Nawilżanie włosów

Produkty profesjonalne stosowane w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej.
adpromo
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2011, 13:31

Re: Nawilżanie włosów

Post autor: adpromo »

Hmm o papce z Awokado nie słyszałem ehh ciekawych rzeczy na tym forum można się dowiedzieć. Hmm szkoda, że ja mam problem z przetłuszczającymi się włosami. A przetłuszczające się włosy można nawilżać?
Lena
Posty: 45
Rejestracja: 28 paź 2010, 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nawilżanie włosów

Post autor: Lena »

adpromo pisze:Hmm o papce z Awokado nie słyszałem ehh ciekawych rzeczy na tym forum można się dowiedzieć. Hmm szkoda, że ja mam problem z przetłuszczającymi się włosami. A przetłuszczające się włosy można nawilżać?


Nawet trzeba :)
Zasada jest prosta - szampon wybierasz do skóry głowy - odzywkę do włosów. Włosy przetłuszczają się od skóry, więc musiałbyś używać szamponów do włosów przetłuszczających się. Odżywki NIGDY nie nakładamy na skórę, tylko na włosy. Nie ma się co przejmować, że włosy "nierówno wchłoną" składniki odżywcze. Zostaną one wchłonięte prawidłowo i rozprowadzone po włosie tam, gdzie są potrzebne.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: Nawilżanie włosów

Post autor: Marta »

Dzięki za informację Lena.

Adpromo, przetłuszczające się włosy nawet trzeba nawilżać, ale tylko na końcach.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Nawilżanie włosów

Post autor: lemur »

Ja bardzo polecam L`Biotica, Biovax A+E, Serum wzmacniające. Włosy po nim są nawilżone, gładkie, śliskie i błyszczą jak na reklamie szamponu :) Moim zdaniem efekt daje lepszy niż niektóre profesjonalne kosmetyki którymi traktuje mi włosy moja fryzjerka. Wydajny i cena poniżej 20 zł.
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Nawilżanie włosów

Post autor: beautyme »

ciężko jest mi polecić konkretny produkt ponieważ tyle ich jest do nawilżania włosów, że trudno się połapać jeśli mogę podpowiedzieć to dobrym sklepem z tego typu profesjonalnymi kosmetykami do włosów w różnej cenie jest sklep kalamis i myślę, że każda znajdzie tam coś dla siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyczne Produkty Profesjonalne”