nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Kenza »

A dużo kosztuje taki zabieg?
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: beautyme »

na stronie wyczytałam, że cena jednego zabiegu to 69 zł także wydaje się , że bardzo rozsądna cena jak za tyle korzyści
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Eewa »

Czytałam ostatnio o zabiegach odmładzających z kwasem ferulowym."Z użyciem kwasu ferulowego, który w naturze występuje w ziarnach zbóż takich jak ryż, kukurydza, pszenica i żyto, wykonuje się peeling o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chroniącym przed promieniowaniem UVA/UVB, depigmentującym i redukującym przebarwienia. Kwas ferulowy działa również przeciwzapalnie, nawilżająco i wpływa na odbudowę macierzy skóry (stymuluje syntezę kolagenu i elastyny). Według najnowszych badań substancja ta działa nie tylko pielęgnacyjnie, ale również leczniczo i uznana została za czynnik pro-apoptyczny w komórkach rakowych (indukuje ich samozniszczenie, a więc zapobiega nowotworom skóry). "
We Wrocławiu chyba nie ma jeszcze salonu, który oferowałby ten zabieg.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: olivia »

Słyszałam też o drugiej nowej odmładzającej substancji, nazywa się resweratrol. Poszukiwania eliksiru młodości trwają, a to kolejny kandydat.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: dafne »

Nie wiem czy to nowy zabieg, ale ja niedawno o nim usłyszałam. Nazywa się roll-cit. Podobno świetnie radzi sobie ze zmarszczkami, rozstępami, cellulitem i bliznami. Tylko metoda wydaje się drastyczna - jeździ się po skórze takim wałeczkiem z mikroigiełkami które robią małe dziurki w skórze. To stymuluje produkcję kolagenu.
Sylwia_1980
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:52

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Sylwia_1980 »

Ostatnio dojrzałam ze w moim w salonie w Tczewie pojawily sie nowe zabiegi i kosmetyki. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce. Nazywają się Bruno Vasari. Dałam sie namówić na jeden z zabiegów z wykorzystaniem tych kosmetyków i powiem wam ze bardzo porządne efekty. Na dobrą sprawę od razu po zabiegu czułam ze skóra bardzo mocno sie wygładziła. Nie pamiętam jak się ten zabieg nazywał, ale sie dowiem i napisze. Cena może nie jest najniższa ale też nie przeraza. W kazdym bądź razie mam krem z linii Bruno Vasari Kianty Experience i jestem bardzo zadowolona.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: coralie »

Ja mam nadzieje że w salonach fryzjerskich nie pojawi się farbowanie włosów na różowo, bo chyba zaczyna się taka moda. Najpierw Kate Perry i Lady Gaga to za chwilę cały świat, a wczoraj widziałam dziewczynę z takimi włosami na ulicy i się przeraziłam :shock: skoro miała takie włosy, to albo sama sobie krzywdę zrobiła, albo już można coś takiego sobie zażyczyć u fryzjera?
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: joanna »

Wracam na moment do "rybnego pedicure", o którym pisałyśmy już wcześniej. Okazuje się, że takie rybki potrafią zastąpić frezarkę i tarki! Bardzo skutecznie usuwają zgrubiały, martwy naskórek. Klienci mają zwykle do dyspozycji wanienkę pełną 100 rybek. Małe rybki bardzo dobrze radzą sobią z ciężko dostępnymi miejscami przy paznokciach, większe rybki działają przy piętach. Efekty są bardzo widoczne także dzięki specjalnym enzymom, które dodatkowo zmiękczają naskórek.
I w końcu to nad czym zawsze się zastanawiałam - to kompletnie nie boli i jest całkowicie bezpiecznie, ryby nie gryzą. :D
Powstają już nawet rybne SPA.
tatarzyna
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:39

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: tatarzyna »

Stanowczo "rybne Spa" jest dosyć intrygujące :D
styl_lady
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2012, 14:17

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: styl_lady »

oo ja właśnie sobie wykupiłam kupon na rybny peeling, trzeba sprawdzić czy to coś daje :) Z ciekawszych zabiegów to wydaje mi się, że wintoerapia jest całkiem interesującym zabiegiem. W Głęboczku widziałam, że mają kompleksowe zabiegi (peeling, masaż,maska) gdzie preparaty są dobierane w zależności od danego problemu jak i winnego szczepu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”