nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Peeling kawitacyjny, mezoterapia igłowa, lipoliza... Czy warto poddać się takim zabiegom? Na pewno warto o nich porozmawiać! Podzielmy się swoimi doświadczeniami z salonów kosmetycznych.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Marta »

Hej Kama, a to ostrzykiwanie homeopatyczne stosuje sie też na rozstępy? Nie mam cellulitu, ale właśnie rozstępy :roll:
Awatar użytkownika
shania
Posty: 33
Rejestracja: 07 wrz 2010, 12:04

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: shania »

brrr samo słówko ostrzykiwanie mnie przeraża :x bolesny jest ten zabieg? w sumie nie chce mi się wierzyć, że cellulit można pokonać ot tak, jestem przekonana że ludzie na siłę chcą sobie ułatwiać życie i jak człowiek się nie porusza to niestety - celllulit nie ustąpi jak się siedzi na d**** cały czas , nie trenuje i zastrzyki nie pomogą

no ale mogę się mylić :D :roll:

to jak, boli ?

słyszałam że to ostrzykiwanie tylko na cellulit, rozstępy inna para kaloszy podobno
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: dafne »

mvp pisze:mnie zaskoczył zabieg czekoladowy , czy tą czekoladę w ogóle można zjeść później ?;)


Ja miałam ten zabieg i no niestety ta czekolada nie nadaje się do jedzenia, jest gorzkawa, ale fajnie działa na skórę, jest taka miękka, elastyczna i jakby cellulit mniejszy. Poza tym jest meega relaksujący, po zabiegu czułam się jakby w tym czekoladowym błotku został cały mój stres i negatywna energia, tak więc polecam! :D
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Eewa »

Pisałam już o tym w temacie łamliwych paznokci, ale myślę że warto powtórzyć to i tutaj: nowością w gabinetach kosmetycznych jest manicure japoński, przeznaczony do kruchych, łamliwych czy rozdwajających się paznokci
Polega to na wcieraniu takiej specjalnej pasty w płytkę paznokcia i naniesieniu warstwy pudru. Ta metoda pobudza krążenie, dopinguje pazurki do wzrostu i wzbogaca je w witaminy i krzemionkę z morza japońskiego. Jeden zabieg kosztuje ok. 30-40 zł ale można kupić już zestawy do manicure japońskiego (lub zestawy do P. Shine bo tak się ta metoda nazywa).
Wysoki obcas
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2011, 18:36

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Wysoki obcas »

znalazłam nawet fajny artykuł, dotyczący m. japońskiego _www.uroda.com/artykuly/manicure-japonski-czyli-p-shine-blyszczec
HollyPolly
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:22

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: HollyPolly »

A moją uwagę zwróciła nowa metoda usuwania włosów laserem - to w sumie całkiem nowy laser Light Sheer. W sumie to nowość u nas, bo w USA jest bardzo popularny od jakiegoś czasu. Zabieg jest niebolesny i nie trzeba powtarzać tak często serii, a okazuje się, że efekt jest trwały. Z tego co wiem, to laser Light Sheer jest na pewno w użyciu w krakowskiej Estetice.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: olivia »

Nowością, która ostatnio zwróciła moją uwagę jest zabieg Cosmelan. Jest to terapia wybielająca przebarwienia zarówno te nabyte przez działanie słońca, jak i o podłożu hormonalnym. Tym sposobem można pozbyć się nawet takich przebarwień które towarzyszą nam od wielu wielu lat. Oprócz tego zabieg zwęża pory, reguluje wydzielanie łoju oraz stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry.
Skuteczność Cosmelanu jest podobno większa niż w przypadku terapii depigmentacyjnych. Jest w pełni bezpieczny i odpowiedni do każdego fototypu.
Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 do 10 dniach. Pacjent kontynuuje terapię w domu nakładając 3 razy dziennie COSMELAN 2. Osoby o jasnej karnacji - blondyni i szatyni o jasnych oczach - zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

Pełen efekt zabiegu jest widoczny po miesiącu, ale kosmetyki domowe należy stosować 3 miesiące. Czasami należy wykonać 2 zabiegi, ale prawie zawsze kończy się na jednym.

Zabieg wykonuje lekarz dermatolog.

Cena - ok. 2000 zł
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Eewa »

Odkryłam coś takiego jak panthermal, nie wiem czy to nowy zabieg, ale pierwszy raz go zobaczyłam w ofercie salonu kosmetycznego. To zabieg wspomagający odchudzanie, oczyszczający organizm z toksyn. Wjeżdża się do takiej tuby, sterowanej komputerowo, w której oddziałuje woda, tlen i ozon. Chyba się na to skuszę, bo zabieg niedrogi ok. 100 zł.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 67
Rejestracja: 05 wrz 2010, 12:26

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: Marta »

Hej Dziewczyny
Moja siostra była ostatnio na takim zabiegu, podczas którego specjalne rybki obgryzają zrogowaciały naskórek. Brzmi strasznie, ale podobno jest bardzo przyjemne :D Przeczytałam gdzieś, że te szare rybki nazywają się garra-rufa. A w ogóle jest coś takiego we Wrocławiu? :lol:
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: nowości w salonach kosmetycznych CO KTO ZNA??

Post autor: JolaZ »

Fish pedicure :) słyszałam o tym. Nowy, oryginalny sposób na peeling stóp.Owszem, we Wrocławiu można znaleźć salony wykonujące ten zabieg. Np.: Fish Spa Cafe, Ofiar Oświęcimskich 36 , może ktoś zna jeszcze inne miejsca?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabiegi w salonach kosmetycznych”