Ochrona przed słońcem

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: JolaZ »

Kiedy już przyjdą te upały, bo na razie ich nie widać, to trzeba pamiętać o kosmetykach ochronnych także dla włosów. Okazuje się, że jest tego sporo na rynku, chociaż wydawało mi się, że będzie ciężko coś znaleźć. Szukałam jakiejś ekspresowej odżywki z filtrem, bo wyjeżdżam na urlop do Hiszpanii, a tam słoneczko nie ma litości. Ja wybrałam Oriflame HairX Summer Care, zamówiłam u koleżanki, ale jest też np. Kerastane, Schwarzkopf ( kosztuje aż 50 zł!), Matrix...
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: Kenza »

W ostatnie dni używałam masła kakaowego z Ziaji i tak trochę się zastanawiam, czy dbając o cerę na pewno bezpiecznie jest wychodzić na słońce tylko z takim zabezpieczeniem twarzy? Na opakowaniu pisze coś takiego, że kosmetyk nadaje się do opalania także tego w solarium, no ale nie zauważyłam, żeby miał filtr UV.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: lemur »

No moim zdaniem, jak nie ma filtru to możesz co najwyżej natłuszczać skórę takim kosmetykiem i jak już to stosować go po opalaniu a nie przed.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: JolaZ »

No filtrów to nie ma, ale ja też mam słabość do masła kakaowego z Ziaji. Mam i balsam i kremik.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: lemur »

Wybieracie się na narty?? Ja tak i wiem, że jak zaświeci słońce to trzeba mieć maxymalną ochronę. Wyjeżdżam za tydzień więc muszę jeszcze kupić krem przeciwsłoneczny. Zastanawiam się nad Biodermą SPF 50+. Kosmetyk ma bardzo fajne opakowanie, bo w nakrętce tak jakby zamknięta jest pomadka ochronna, a ponadto zawieszony jest na smyczy :D sprytnie to wymyślili. Stosowałyście może już ten krem? a może polecacie jednak coś innego - chociaż Bioderma ma raczej niezawodne kosmetyki. Dodam, że tam, gdzie jadę na pewno będzie śnieg i ostre słońce ;)
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Ochrona przed słońcem

Post autor: dafne »

Kremu ochronnego z Biodermy nie miałam, ale widziałam jak wygląda ten o którym pisałaś, bardzo ciekawe opakowanie. Dobry pomysł mieli z tą pomadką ochronną i smyczą. Natomiast, na pewno polecić mogę krem przeciwsłoneczny anthelios SPF 50 firmy la roche possay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”