Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

Ekspedientka w drogerii poleciła mi krem brązujący topicrem i jestem z niego bardzo zadowolona. Skóra po nim jest pięknie nawilżona, nie ma żadnych smug, błyskawicznie się wchłania dzięki czemu nie trzeba czekać długo na golasa aż zniknie ta tłusta powłoka ze skóry. Jedyna wada: zapach samoopalacza...
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: coralie »

Kremy brązujące swoją drogą, ale gdy już ktoś się opali to polecam balsam rozświetlający z drobinkami złota. Pięknie połyskuje na skórze, optycznie wyszczupla i podkreśla opaleniznę. O dziwo te drobinki utrzymują się na skórze długo. Ja miałam balsam z Venity i z Soraya.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: olivia »

To można wybrać taki produkt 2w1: samoopalacz + rozświetlanie np. Dove Summer Glow + soft shimmer
Jest niezły, nie pozostawia smug. Bardzo delikatnie opala, ale ten efekt rozświetlenia jest.
Chociaż w tym temacie znam jeszcze coś lepszego: Sephora, Golden Sparkle Body Oil (Złocisty olejek do ciała). Olejek z zatopionymi drobinkami rozświetlającymi. Nawilża skórę, pozostawia delikatny zapach. Do wyboru wariant Golden Sparkle lub Body Sparkle Oil Chocolate Toffee o przepysznym zapachu i kolorze czekolady (lekko brązuje skórę).
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

Stosowałam Golden Sparkle i potwierdzam, że jest świetny. Bardzo ładnie rozświetla opaloną skórę.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: coralie »

Jeśli nie lubicie takich balsamów rozświetlająco-brązujących to wystarczy puder z drobinkami. Najlepsze są te w kulkach. Warto pociągnąć pędzlem chociaż dekolt. To bardzo ładnie wygląda.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: megan »

Jeśli nie zdążyłyście się jeszcze opalić to polecam kosmetyki marki Nuxe. Firma właśnie wypuściła linię prodigieux: krem koloryzujący, korektor w pędzlu, brązujący puder w kompakcie i ochronny balsam do ust. Nie trzeba słońca żeby być ładnie (i bezpiecznie!) "opalonym".
waikikiwiki
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2011, 14:17

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: waikikiwiki »

Ja bardzo lubię chusteczki samoopalające. Na rynku jest dość spory wybór ale większość z nich daje nam jednak ten nieciekawy " zapach" po użyciu. Bardzo lubię eksperymentować i jak tylko znajdę nową na sklepowej półce to ją sprawdzam:) ostatnio znalazłam jedną u mojej kosmetyczki. nie wiem czy są dostępne w sklepach. chusteczka z firmy Onyx nazywa się Royal. próbowałyście może? jak dla mnie bomba.. nie wysuszyła mojej skóry a mam z tym duży problem. jakościowo porównałabym ją z tymi dostępnymi w aptece: Vichy czy La Roche. jak dla mnie praktycznie nie ma tego zapachu samoopalacza po zastowowaniu. no i piękny kolorek przede wszystkim można uzyskać. ja daje 10 na 10 mimo, że firmy wcześniej nie znałam. Próbowałyście? a może wiecie gdzie można ją kupić?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: JolaZ »

No niestety nie próbowałam, bo nie potrafię posługiwać się tymi chusteczkami :? Wydaje mi się, że to bardzo fajny sposób, o ile się umie dobrze aplikować ten preparat, którym są nasączone. Ja zaawszee mam plamy po chusteczkach. Może po prostu dotychczas używałam niefajnych chusteczek? Miałam takie z Dax Cosmetics, Kolastyny i Sopot ZIaja. A o tych chusteczka Onyx to czytam właśnie że są dostępne w niektórych solariach też.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kiziamizia »

O tych z Onyxa nigdy nie słyszałam, ale miałam te z Vichy i byłam zadowolona. Te chusteczki nadają się zwłaszcza do twarzy i dekoltu i tak też ich używałam. Dają brązowy odcień, który nie jest taki mocny, no i przede wszystkim nie jest marchewkowy (a takiego koloru nabrałam po chusteczkach z Daxa). Używanie takich chusteczek jest bajecznie proste i nie ma po nich żadnych smug. Koszt też nie jest jakiś straszny, płaciłam coś ok. 5 zł.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: olivia »

Moim zdaniem używanie chusteczek jest nieekonomiczne. Jedna chusteczka dajmy na to Vichy kosztuje 5 zł i służy przede wszystkim do przyciemniania twarzy, natomiast cała tubka samoopalacza 100 ml kosztuje ok. 50 zł. Moim zdaniem lepiej kupić cały kosmetyk - oczywiście jeśli umie się używać samoopalacza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”