Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

Polecam mgiełkę samoopalającą z kwiatem gardenii z Yves Rocher. Kosztuje ok. 30 zł ale efekt równy (aplikacja łatwa) i spektakularny. Jeszcze nie byłam tak "opalona" jak teraz, każdy mnie pyta, gdzie byłam przez weekend że tak wyglądam :D
marta5558
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2011, 16:17

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: marta5558 »

polecam kremy do opalania i pielęgnacji firmy DAX, są naprawdę świetne + FM- doskonała jakość.

Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami.
Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie.
Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp.
Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki.
Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem.
Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę”.
gg: 835788
mail: mariodmc@gazeta.pl
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: olivia »

Zdecydowanie nie polecam kremu rozświetlająco-brązującego z Soraya "złocista pielęgnacja" - jeśli chcecie wyglądać jak maska przywieziona z Wenecji to owszem, to krem dla was :? Świeci się, błyszczy (aż za bardzo)! Dostałam ten krem od mamy i jest bardzo nietrafionym prezentem. Rozprowadza się bardzo nierównomiernie! Mam po nim plamy, no zupełnie jak po takim kremie i podładzie 2 w 1 z nivea... tego kosmetyku też za nic na świecie nie mogłam równomiernie rozsmarować na buzi. Jak dla mnie ten krem to katastrofa, może dla bardziej śniadych pań będzie lepszy.
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: karo »

Ja używam do twarzy galenica. Jest może i drogi, ale przynajmniej nie śmierdzi. Do ciała czasem Liren a czasem nivea, ale jeden i drugi pachnie nie za ciekawie.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: coralie »

Większość balsamów brązujących i samoopalaczy śmierdzi :roll: nie cierpię tego zapachu, w dodatku trudno się je rozprowadza. W ogóle nie używam takich kosmetyków. Jeśli kiedyś będę chciała się "przyciemnić" to wybiorę opalanie natryskowe.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

A dla mnie Ziaja Sopot bardzo ładnie pachnie, uwielbiam ten balsam, ale nikomu oprócz Was nie zdradzam że używam balsamu brązującego. :) Najbardziej lubię balsam brązujący relaksujący (jest jeszcze ujędrniający). Jak dla mnie to kosmetyk bez wad.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: coralie »

ładnie pachnie ale z tubki ;) a na drugi dzień po wysmarowaniu skóra ma taki specyficzny zapach, tak - mam na myśli Ziaja Sopot. To jest wyczuwalne zwłaszcza jak stosuje się taki krem po raz pierwszy. Moja skóra po nim miała taki lekki zapaszek... spalenizny? Nie wiem, jak to inaczej nazwać, chociaż to nie do końca tak pachniało :D no dziwny zapach. Co prawda skóra ślicznie zbrązowiona, ale co z tego, skoro śmierdzi...
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Kenza »

Mi też to trochę śmierdzi ten Sopot.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kotsimon »

Fajnym sposobem na leciutkie opalenie buzi jest maseczka z marchewki, oczywiście nie z samej marchewki! bo efekt byłby śmieszny, ale np. twarożek + marchewka albo zmielone płatki owsiane z sokiem z marchewki i oliwą z oliwek. Leciutki kolorek jest a maseczki pełnią jeszcze inne funkcje- ta pierwsza łagodzi podrażnienia a ta druga z płatkami odżywia.
CLOCKAGA
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2011, 07:29

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: CLOCKAGA »

Może to się Wam wydać dziwne ale.....ja lubię ten zapaszek samoopalacza ;)
W przeciwieństwie do Dafne jestem bardzo zadowolona z chusteczek samoopalających Dax. Używam ich na twarz, a na pozostałą część ciała aplikuję sobie samoopalacz w piance tej samej firmy. U mnie się sprawdza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”