Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: JolaZ »

A czy używacie też rajstop w sprayu w celu przyciemniania skóry nóg?
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Kenza »

Jak najbardziej można ich używać do opalania nóżek, tylko no efekt jest mało trwały. Im więcej warstw napsikasz, tym ciemniejsza skóra.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: megan »

Lepiej użyć kremu brązującego niż rajstop w sprayu. One niestety się rozmazują i plamią ubrania.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kiziamizia »

Całkowicie się zgadzam! Rajstopy w sprayu to nie krem brązujący! Nie okłamujcie się dziewczyny.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: Eewa »

Czy przez zimę używacie specjalnych kosmetyków brązujących? Zauważyłam, że pod Sopotem z ziaji ostatnio wysycha mi skóra. Nigdy tak nie miałam, a teraz musiałam odstawić kosmetyk, bo zaczęły się robić plamy w miejscach gdzie skóra jest sucha. Polecicie mi jakiś krem brązujący który jest lepszy w okresie jesienno-zimowym?
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: kiziamizia »

Na ten czas jesienno-zimowy to ja polecam balsam brązujący johnson's holiday skin, dlatego że bardzo nawilża, ma inną konsystencję niż sopot.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: olivia »

Ja teraz używam Lirene Body Arabica i robię to tak 2-3 razy w tygodniu. Nie zauważyłam żeby skóra była bardziej sucha. Może po prostu wieczorem smaruj się balsamem brązującym, a rano balsamem nawilżającym, a nawet tłustym.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: joanna »

Ziaja Sopot rules. Ja już zaczęłam regularnie używać ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: megan »

Ja trochę zaryzykowałam i kupiłam coś nowego - loreal sublime bronzer. Używać go można i do ciała i do twarzy, więc łatwo uzyskać równomierny koloryt.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: Najlepszy krem brązujący/samoopalający

Post autor: lorna »

Ja używam balsamu z Kolastyny, ale on prawie w ogóle nie brązuje. Zawiera drobinki złota, a takiego kosmetyku szukałam, jednak jak się smaruję codziennie przez minimum 3-4 dni to skóra nabiera delikatnego brązowawego koloru, więc to kosmetyk dla bardzo cierpliwych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”