Pasty wybielające

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

Ja też muszę pomyśleć o ponownym wybielaniu, bo od użycia pasków minęło już trochę czasu i widzę lekkie przebarwienia na zębach. Myślałam o zakupie pasty do zębów z Białej Perły, ale ten sztyft czy żel o którym tu mówicie może będzie lepszy?
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasty wybielające

Post autor: kotsimon »

Gdybyście chciały kupić ten system wybielający Biała Perła to widziałam dzisiaj w aptece dbaj o zdrowie, że jest na promocji za 40 zł. ;)
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Pasty wybielające

Post autor: coralie »

To ja chyba się skuszę na Białą Perłę, bo do plastrów się zniechęciłam, czytając opinie na jeszcze innych forach internetowych.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Pasty wybielające

Post autor: joanna »

mogę polecić blendamed 3d white luxe glamour. W moim przypadku poskutkowała. Zęby po miesiącu stosowania były wyraźnie bielsze. Natomiast zdaję sobie sprawę z tego, że przy ciemniejszych zębach pasta nie wystarczy - ja miałam dosyć jasne zęby, w odcieniu jasnego beżu. To dentysta stwierdził że nie muszę wykonywać zabiegu wybielania i że pasta da mi zadowalający efekt. Nie jest to biel powalająca na kolana, ale zęby są po prostu ładne, białe, zadbane :)
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Pasty wybielające

Post autor: Kenza »

To jesteś szczęściarą, bo w moim przypadku takie pasty kompletnie nie zdają egzaminu, a próbowałam już większości past wybielających.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Pasty wybielające

Post autor: megan »

Ja też mam problem żeby chociaż trochę rozjaśnić kolor zębów, a mam takie beżowe. Ciekawi mnie pasta signal white now, czy faktycznie daje szybki efekt?
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Pasty wybielające

Post autor: lemur »

Oj, zostawcie pasty wybielające! One są do bani, to tylko chwyt marketingowy!wybiela tylko zabieg albo ewentualnie paski. Żadne blendamed wam nie pomoże, te pasty to kompletna klapa, lepiej zainwestujcie w pastę typu sensodyne czy jakąkolwiek inną dla wrażliwych zębów i załatwcie paski, zabieg czy inny system wybielania.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Pasty wybielające

Post autor: dafne »

Pasty wybielające przydają się zwłaszcza PO wybielaniu, by podtrzymać efekt zabiegu.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: kiziamizia »

Potrzebuje białych zębów! Mam już dość tego pożółkłego uśmiechu. Na wybielanie zabiegowe mnie nie stać, pasty wybielające kompletnie nie działają. Co mam wybrać? Skłaniam się do zakupu systemu Biała Perła i jak widzę, wśród Was też jest kilka osób zadowolonych z efektu. Co do Crestów to mam koleżankę, która przez nie nabawiła się nadwrażliwości i bardzo mi je odradzała.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Pasty wybielające

Post autor: joanna »

O systemie Biała Perła słyszałam wiele dobrego, a zabieg wybielania jest może i droższy ale i tak o wiele tańszy niż jeszcze kilka lat temu. Wczoraj widziałam u dentysty na cenniku za 600 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”