Pasty wybielające

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

No to kiziamizia kupujemy razem system Biała Perła i testujemy? Bo ja planuję też kupić, za kilka tygodni idę na wesele i chcę do tego czasu poprawić swój uśmiech. ;)
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: kiziamizia »

Ja już testuję! Dzisiaj kupiłam w aptece system Biała Perła za 49,90 i w gratisie dostałam pastę enzymatyczną do wybielania, również z serii Biała Perła. Mam już za sobą pierwszą aplikację i... muszę powiedzieć, że to nie jest takie proste :!: :lol: Obśliniłam się jak dzieciak! Żel i aplikatory trzeba trzymać minimum 30 minut,a te aplikatory strasznie drażnią jamę ustną, przez co tyle śliny jest produkowane. Ja siedziałam pół godziny na fotelu z odchyloną głową i z chusteczkami higienicznymi na buzi. Czytałam już na innych forach że to normalne, podobno po kilku aplikacjach dochodzi się do takiej "wprawy", że człowiek już się tak nie topi w ślinie. :D A co do gratisowej pasty to po jej użyciu poczułam się jak na fotelu dentystycznym. Dokładnie taki smak i zapach!
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Pasty wybielające

Post autor: Kenza »

No to ślinienie przy Białej Perle jest nieuniknione, ale co do pasty to ja właśnie lubię ten stomatologiczny posmak i o dziwo ta pasta jako jedna z niewielu jakkolwiek działa.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: Pasty wybielające

Post autor: dafne »

Kiziamizia a skoro już stosujesz Białą Perłę to powiedz, czy w gratisie do tego żelu jest też nadwrażliwość zębów? :)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Pasty wybielające

Post autor: megan »

Hihihi no to wam nie zazdroszczę tego ślinotoku związanego z używaniem Białej Perły. Ja zawsze u dentysty tonę w ślinie, dlatego chyba nie zdecydowałabym się na ten żel, bo bym się udusiła. To krępujące, ale jedyny strach jaki budzi we mnie wizyta u dentysty jest związany z tym, że zawsze w buzi mam tyle śliny, że nie mogę poradzić sobie z jej przełykaniem (wiadomo że z buzią otwartą niełatwo). Nie umiem nad tym zapanować.
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: kiziamizia »

dafne pisze:Kiziamizia a skoro już stosujesz Białą Perłę to powiedz, czy w gratisie do tego żelu jest też nadwrażliwość zębów? :)

No wiesz dafne, używam Białej Perły dopiero od kilku dni, więc za wcześnie by to stwierdzić, ale póki co nic mnie nie boli, tylko czasami właśnie mam problem z tym ślinieniem się, ale zauważyłam że tak się dzieje, tylko wtedy, kiedy za dużo o tym myślę, a kiedy skupię się np. na telewizji to nie mam tego problemu.
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Pasty wybielające

Post autor: lemur »

No to ja też czekam na raport z efektów Białej Perły. Wszędzie ją bardzo chwalą, ale chciałabym usłyszeć obiektywne zdanie, od kogoś kogo znam chociażby z forum :D
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Pasty wybielające

Post autor: olivia »

olivia pisze:No to kiziamizia kupujemy razem system Biała Perła i testujemy? Bo ja planuję też kupić, za kilka tygodni idę na wesele i chcę do tego czasu poprawić swój uśmiech. ;)

Ja też testuję żel od 10 dni i już widzę efekt, bo w opakowaniu był taki papierek ze skalą odcieni szkliwa i porównuję sobie. W ciągu tych 10 dni wyraźnie przeskoczyłam o jeden odcień wyżej :) ząbki wyglądają coraz lepiej... ale jakim kosztem! Kurcze to ślinienie jest niemożliwe i wcale nie mija! Codziennie duszę się tą śliną w dodatku czasami trochę żelu spływa mi do gardła a to taki nieprzyjemny drażniący smak... Dla urody podobno trzeba cierpieć... trudno. :?
Awatar użytkownika
kiziamizia
Posty: 112
Rejestracja: 03 paź 2011, 11:28

Re: Pasty wybielające

Post autor: kiziamizia »

Też miewam problem z żelem, raz się nim zachłysnęłam wręcz i musiałam wszystko wypluć. Ale z tym ślinotokiem przestałam mieć problem już w pierwszych dniach używania. Pamiętam, ze pierwsze 30 minut było tragiczne, a potem coraz lepiej. Może za dużo o tym myślisz że masz coś w buzi? W ten sposób też przyspieszamy wydzielanie śliny. Postaraj się skupić na czymś np na telewizji, ja tak robię.
A co do efektu :D - jest super! Naprawdę po paru tygodniach używania mam praktycznie białe zęby... nie jest to taka biel oślepiająca ale no są białe. :D Jestem bardzo zadowolona z Białej Perły i z czystym sumieniem polecam ją każdemu, kto nie jest zadowolony z koloru swoich zębów.
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pasty wybielające

Post autor: kotsimon »

No to supr że efekty są, ale wiecie co dziewczyny tym ślinieniem się to mnie zniechęcacie hehe. Po tym, co tu piszecie wnioskuję, że powinni na opakowaniu Białej Perły zamieszczać ostrzeżenie: uwaga powoduje ślinienie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”