Co na rozstępy?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
karo
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2011, 22:11

Re: Co na rozstępy?

Post autor: karo »

Pumeksem??? Przecież można sobie krzywdę tym zrobić. Skóra odnawia się co 21 dni, więc chyba tego pumeksu nie można stosować codziennie...
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Co na rozstępy?

Post autor: olivia »

No ja właśnie wyczytałam gdzieś na internecie, że to przy każdej kąpieli czy prysznicu należy wykonywać, no to u mnie to oznacza że codziennie :D i póki co dzielnie stosuję tą metodę, ale masuję bardzo delikatnie tym pumeksem. W końcu chcę się pozbyć rozstępów a nie skóry! :?
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Co na rozstępy?

Post autor: JolaZ »

Ja nadal podtrzymuję swoją opinię - uważam że pumeks jest zbyt drastyczny. Czemu nie zastąpić pumeksu szorstką gąbką do cellulitu? Ona też mocno ściera. A po takim zabiegu, warto nasmarować skórę oliwką. Efekty widać dopiero po ok. 2 miesiącach więc trzeba przyzwyczaić się do tego zabiegu, ale jest on przynajmniej trochę mniej drastyczny niż pumeks.
coralie
Posty: 213
Rejestracja: 14 cze 2011, 18:34

Re: Co na rozstępy?

Post autor: coralie »

Jeśli nie zdecydujecie się na specjalistyczny zabieg w salonie, to radzę wybrać szorstką gąbkę i dobry krem na rozstępy. Myślę, że nie ma potrzeby katować się pumeksem, zwłaszcza jeśli macie rozstępy na plecach, bo tam trochę delikatniejsza skóra niż na brzuchu.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Co na rozstępy?

Post autor: megan »

Z doświadczenia wiem, że rozstępom lepiej zapobiegać niż je leczyć. Moja mama ma okropne rozstępy, dlatego już kilka lat temu zaczęłam dbać o skórę, bo bałam się że u mnie będzie tak samo. Przy każdej kąpieli masuję okrężnymi ruchami brzuch, pośladki i uda. A potem używam kremu na rozstępy z Parmacerisa no i najważniejsze - unikam wahań wagi i modnych diet, po prostu jem to, co wydaje mi się zdrowe. Jeśli należycie do tej szczęśliwej grupy kobiet, które nie mają rozstępów to radzę zadbać o to, by one się nie pojawiły.
gabiszulikowska
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2011, 17:46

Re: Co na rozstępy?

Post autor: gabiszulikowska »

Dziewczyny jutro to jest Wtorek godz 18 będzie "PROMOCJA ZDROWIA I URODY" prowadzona przez ekspertke z Kanady!! Ta ekspertka zajmuje się tym od 25 lat więc wie o czym mówi i ma rady na wszystko.Myśle że każdy znajdzie tam coś dla siebie. To zamknięte spotkanie ale ja mam dostęp do zaproszeń:) Wrocław hotel Radisson BLUE.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Co na rozstępy?

Post autor: megan »

O kurcze, a ja akurat poza Wrocławiem dzisiaj jestem, żałuję bardzo. Może ktoś inny się wybierze? Jak czegoś ciekawego się dowiecie to napiszcie na forum, plis :)
Awatar użytkownika
kotsimon
Posty: 227
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co na rozstępy?

Post autor: kotsimon »

I jak tam dziewczyny? Jak było?
A ja sobie czytam właśnie o zabiegu Bi-One, ostatnio coraz bardziej popularnym. Spłyca rozstępy i wyrównuje ich kolor. Niestety kosztuje sporo, bo aż 400 zł, więc póki co mogę tylko wpisać go na listę zabiegów, których chciałabym wypróbować (lista już jest długa).
beautyme
Posty: 43
Rejestracja: 04 sie 2011, 07:15

Re: Co na rozstępy?

Post autor: beautyme »

rozstępy to jest taka przypadłość , że naprawdę ciężko się ich pozbyć, wyczytałam gdzieś w internecie, że bardzo dobre właściwości na takie problemy jest kolagen, a właściwie kosmetyki z jego dużą zawartością, że znacznie poprawiaja wygląd skóry, ujędrniają, jest dobre na cellulit, warto może cos takiego spróbować, wiem, że takie kosmetyki można dostać w sklepie internetowym Neolagen
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Co na rozstępy?

Post autor: lemur »

Słyszałam, że na blizny i rozstępy bardzo dobrze działa laser amerykańskiej firmy palomar, może któraś z Was już próbowała tego sposobu? dużo o tym piszą na internecie, ale ja chciałabym poznać obiektywne opinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”