czego używacie do mycia ciała?

Jakie zabiegi pielęgnacyjne stosujemy, by czuć się pięknie i zdrowo? Co powoduje, że nasza skóra jest doskonale nawilżona, znikają cienie pod oczami, a cera jest świetlista i promienna? Wymieńmy się doświadczeniami!
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: megan »

A gdzie można dostać te mydła o których piszesz dalia? Bo ja widziałam "naturalne" mydła w drogeriach ale nie wiem, czy można im ufać? Na co patrzeć sprawdzając skład?
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dalia »

megan ja to zakupy najczęściej robię jednak online. Są sklepy z kosmetykami naturalnymi i tam sobie przeglądam kosteczki mydlane, choćby na biolanderze masz kilka. Poza tym możesz zerknąć też na aukcjach, chociaż tutaj uważaj bo nie zawsze jest taniej niż np. w sklepie internetowym. W mydlarniach dostaniesz tzw. mydła cięte wybór duży. Kiedyś miałam mydło z wtopioną naturalną gąbką - było super. A ostatnio nawet przyglądałam sie mydełkom w tk maxie. Te o których wspominałam kupiłam przez koleżankę, bo ona sobie zamawiała cały zestaw z botani a ja się podczepiłam. :) Kostka oliwna godna polecenia, dudu -tutaj jeszcze nie skosztowałam.
Awatar użytkownika
dafne
Posty: 289
Rejestracja: 11 kwie 2011, 09:35

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dafne »

Mydło z wtopioną gąbką - zainteresowało mnie to dlatego znalazłam na necie takie mydło glicerynowe brzoskwiniowe z gąbką. Nie jest takie drogie, kosztuje około 8 zł.
lorna
Posty: 61
Rejestracja: 18 sty 2012, 18:23

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: lorna »

Ja mam waniliowy scrub do mycia ciała nie wiem czy to się liczy w kategorii "do mycia", ale jest godne polecenia. Świetnie oczyszcza skórę i pozostawia nawilżoną i gładziutką. Największy plus jak dla mnie to zapach wanilii, bo go uwielbiam, ale znam osoby, które go nienawidzą.
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dalia »

Wanilia tak ale nie w dużych dawkach, więc nadaje się raz na jakiś czas.
juropa
Posty: 40
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:33

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: juropa »

marki ulubionej nie mam, ale kupuję albo żele albo olejki pod prysznic. Nie lubię myć się zwykłym mydłem...
trudi
Posty: 17
Rejestracja: 05 kwie 2012, 18:18

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: trudi »

Ja się zakochałam w żelach z alterry ten z jagodą - uwielbiam!
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dalia »

Od niedawna dołączyłam do maniaczek żeli i płynów. Na półce mam już sporą kolekcję i cóż, przy wizytach w drogeriach zawsze coś wpadnie w oczy. Ostatnio skończyłam kremową luksję, zapach delikatny i delikatna piana ale nie wysusza. Pokusiłam się na płyny z bebeauty ale nie jest to trafny strzał, coś się dzieje z zapachem po tygodniu stosowania. Zastanawiam się czy te Lidla są ok? Dwa dni temu kolejne zakupy i w koszyku wylądowała egzotyczna porzeczka z Natural Body.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 19
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:08

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: Pati »

z Lidla? :-))) Ja to jednak wole cos z drogerii lub apteki... jak te wspomniane Natural Body Flosleka
Nie mam zaufania do tych biedronkowo-lidlowych marek
Awatar użytkownika
dalia
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011, 10:38

Re: czego używacie do mycia ciała?

Post autor: dalia »

Pati pisze:z Lidla? :-))) Ja to jednak wole cos z drogerii lub apteki... jak te wspomniane Natural Body Flosleka


Z tej serii mój ulubiony to cherry z acerolą, jeśli nie miałaś to polecam spróbować. Kupiłam znów kostkę mydła naturalnego - tym razem lawenda.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pielęgnacja”