Błyszczyk, krem wypełniający usta

Jeśli nie wiesz, jaki balsam jest niezwyciężony w walce z cellulitem - zapytaj na forum. Tutaj możesz także ostrzec rozmówczynie przed kosmetycznym bublem.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: olivia »

Można też masować usta szczoteczką do zębów. Ja tak robię od dawna i zauważyłam, że dzięki temu są lepiej ukrwione i to nie tylko zaraz po takim masażu, ale przez cały dzień. Polecam twarde szczoteczki i masaż przynajmniej przez minutę po każdym myciu zębów.
Awatar użytkownika
Kenza
Posty: 390
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:38

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Kenza »

A tak swoją drogą to słyszałam, że avon ma jakiś dobry błyszczyk powiększający. Nie używałam go, ale przyjaciółka sobie go bardzo chwali. Niestety nie znam jego nazwy, ale myślę, że łatwo będzie znaleźć.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Eewa »

Teraz Rimmel ma nowy błyszczyk - vinyl max, który też powiększa optycznie usta. Kosztuje ok. 20 zł. to jakaś zupełna nowość, czekam aż się pojawi w sklepach, bo lubię błyszczyki tej firmy a właśnie mi się skończył stay glossy.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: joanna »

zdecydowanie bezkonkurencyjny jest hot chili lip booster z artdeco. Chili naprawdę działa. ;)
PS. dla fanek domowych sposobów: nie pocierajcie ust papryczką chili! 8-) chyba że chcecie sobie zrobić krzywdę!
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: lemur »

dafne pisze:Ja miałam błyszczyk z Eveline, bardzo wygładza,wyraźnie uwypukla usta. Warto mieć coś takiego, jeśli się nie ma naturalnych ust jak Angelina Jolie.

Też go używałam i potwierdzam - efekt widać. Ust Angeliny bym sę nie spodziewała, ale na prawdę widać różnicę.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: megan »

Usta jakie masz, takie masz. Moim zdaniem nie da się poprawić ich wyglądu np. codziennym masażem. Przez chwilę usta będą jakby pełniejsze, podrażnione, ale potem znowu wrócą do swojego kształtu. Błyszczyk sam w sobie oszukuje ludzkie oko i powiększa usta. Specjalne błyszczyki dają efekt napuchniętych ust przez co wydają się być skuteczniejsze.
Owocowa
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2011, 12:40

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Owocowa »

Ja jakoś nigdy nie oczekiwałam od błyszczyka niezwykłych właściwości powiększających. Raczej wiem, że działa to na zasadzie powiększenia optycznego- po prostu lśniące, wypielęgnowane usta wyglądają na większe. Ja od dłuższego czasu używam Artdeco Glamour Gloss i subtelny efekt bardzo mi się podoba.
Awatar użytkownika
JolaZ
Posty: 266
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:59

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: JolaZ »

W przypadku np. błyszczyka z chili czy pieprzem nie chodzi tylko o powiększenie optyczne - te składniki drażnią skórę ust, przez co staje się ona opuchnięta i zaczerwieniona i przez jakiś czas usta faktycznie są większe. Oczywiście efekt przemija po paru godzinach.
Hanka
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 11:39

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: Hanka »

JolaZ pisze:W przypadku np. błyszczyka z chili czy pieprzem nie chodzi tylko o powiększenie optyczne - te składniki drażnią skórę ust, przez co staje się ona opuchnięta i zaczerwieniona i przez jakiś czas usta faktycznie są większe. Oczywiście efekt przemija po paru godzinach.


Wiadomo, cudów nie ma, ale efekt jest i to się liczy. Ja w końcu po rekomendacji joanny wypróbowałam ten błyszczyk z Artdeco. Naprawdę fajny.
darka
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2012, 14:14

Re: Błyszczyk, krem wypełniający usta

Post autor: darka »

A może Artdeco, Hydra Lip Booster? Powiększa usta i cudnie się na nich prezentuje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy kosmetyczne”