Model unisex - hit czy kit?

Jak sama nazwa forum wskazuje. Tu panuje pełna dowolność tematyczna!
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: Eewa »

Moda na chłopięcy wygląd? Chyba nie umiem tego zrozumieć. Zawsze staram się eksponować swoją kobiecość i taki trend jest dla mnie czymś nienaturalnym.
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: megan »

Od czasu do czasu pojawia się moda na chłopięcość, natomiast moda na kobiecy wygląd wśród mężczyzn jak dla mnie jest czymś nowym. Dotychczas było tak, że wszelkie porównania facetów z kobietami były traktowane jako poniżające i sądzę, że tak zostanie. Ten dziwny styl szybko przeminie, sądzę że Pejic nie będzie miał wielu naśladowców.
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: olivia »

No niestety coraz więcej facetów z urodą unisex widać na ulicy. Wystarczy przyjrzeć się niektórym przechodniom we Wrocławiu. Ta moda przenosi się z wybiegu na ulice. Wczoraj włączyłam na chwilę ten nowy program voice of poland, i tam też był chłopak-dziewczyna Ian Rooth czy jakoś tak...
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: Eewa »

No tak to taki nowy sposób na alternatywny, wyrafinowany wygląd. Jak ktoś jest unisex to znaczy, że zna się na modzie, pewnie studiuje coś fajnego, ma dobry gust muzyczny i w ogóle jest trendy i super. A tak naprawdę tacy ludzie są po prostu dziwnymi kosmitami.
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: joanna »

Ja mam kolegę, który preferuje właśnie taki styl i dlatego nie potrafię źle oceniać takich ludzi. To świetny człowiek, bardzo ciekawy i inteligentny. Świadomie kształtuje swój wizerunek. Jest jak najbardziej heteroseksualny i ma dziewczynę, ba - dziewczyny bardzo go lubią, chociaż mnie osobiście do niego nie ciągnie, traktuję go jak kuzyna. Z pewnością mogę stwierdzić, że tacy ludzie nie są kosmitami! Wprowadzają pewną różnorodność, sprawiają że mamy o czym gadać. Oczywiście, w Polsce inność od razu musi być pejoratywną kategorią.
Awatar użytkownika
Eewa
Posty: 211
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:52

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: Eewa »

Jeśli poczułaś się urażona moim postem to przepraszam, bo nie miałam złych zamiarów. Po prostu sama odczuwam jakąś taką niechęć nie wiem nawet czemu. Mam kolegów homoseksualnych, którzy tak właśnie się ubierają i uwielbiam ich styl i sposób bycia, bardzo ich lubię i szanuję, natomiast moja niechęć uruchamia się wtedy, gdy mam do czynienia z mężczyzną heteroseksualnym o takim wyglądzie. Mój cynizm w tym temacie wynika z zamiłowania do bardzo męskiego, wręcz szorstkiego wyglądu. Ale mimo wszystko rozumiem że to nie powód żeby nazywać facetów o innym wizerunku kosmitami. :? wymsknęło mi się..
joanna
Posty: 118
Rejestracja: 07 wrz 2011, 21:17

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: joanna »

Spooko, wyluzuj. Ja tylko chciałam powiedzieć, że tacy ludzie nie są wcale dziwakami, po prostu mają taki styl ;)
megan
Posty: 234
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:44

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: megan »

A Madox będzie we wtorek u Wojewódzkiego, właśnie widziałam reklamę. Trzeba oglądać :D
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 242
Rejestracja: 13 maja 2011, 16:30

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: lemur »

Dla uciechy fanów i sprowokowania antyfanów - najnowsza sesja Pejica, który wcielił się w Marilyn Monroe:
Obrazek
Awatar użytkownika
olivia
Posty: 292
Rejestracja: 30 mar 2011, 09:42

Re: Model unisex - hit czy kit?

Post autor: olivia »

:o Pejic naprawdę jest ładna - bo trudno mi to inaczej powiedzieć. A Madoxa właśnie oglądałam i powiem, że oceniam go bardzo pozytywnie. To całkiem inteligentny chłopak, wie co mówi i wie, czego chce, ma duży dystans do siebie. Teraz widzę jak bardzo Madox i Pejic są do siebie podobni!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”